niedziela, 19 maja, 2024
Strona głównaUSAMassachusettsNajpopularniejsze fast foody w Massachusetts

Najpopularniejsze fast foody w Massachusetts

Najnowszy ranking przygotowany przez Gambling.com wyłonił najpopularniejsze restauracje typu fast food w Massachusetts. Jak się okazuje, na jego szczycie dla twórców nie ma niespodzianki.

Sieć Dunkin’, wcześniej nosząca nazwę Dunkin Donuts, powstała właśnie w Massachusetts. Nic dziwnego, że jest ona ulubioną restauracją szybkiej obsługi wg nowego rankingu. Fot. Facebook.com/Dunkin

Autorzy z Gambling.com postanowili zbadać, które dania typu fast food i na wynos były najbardziej popularne wśród mieszkańców Massachusetts, na podstawie analizy wyrażenia w Trendach Google. Pod uwagę wzięto takie frazy jak „sieć fast foodów”, „sieć fast foodów zamawianie online”, „sieć fast foodów w pobliżu, „menu sieci fast food”, „dania na wynos”, „dania na wynos w pobliżu” i „dania na wynos z dostawą”.

Jak pokazał wyniki badania, Dunkin’ to ulubiona opcja fast foodów mieszkańców Massachusetts. Sieć specjalizująca się w donutsach ma ponad 1000 punktów sprzedaży na terenie całego stanu. Jak podkreślają autorzy rankingu, nic dziwnego, że cieszy się taką popularnością wśród mieszkańców. Na drugim miejscu w zestawieniu znalazła się sieć pizzerii Domino’s. Panera Bread, Chipotle i Taco Bell zamknęły pierwszą piątkę. Miejsce szóste przypadło sieci Mc’Donald’s.

WEM

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najpopularniejsze

Ostatnio dodane

- Advertisment -