wtorek, 16 kwietnia, 2024
Strona głównaUSANew JerseyCampbell’s rozszerza działalność

Campbell’s rozszerza działalność

Campbell’s Soup Co. planuje wydać około 50 milionów dolarów na unowocześnienie swojej siedziby głównej w New Jersey. Jest to związane z konsolidacją centralnych biur firmy zajmującej się przekąskami z Północnej Karoliny i Connecticut.

Firma Campbell’s planuje zainwestować 50 milionów dolarów w rozwój swojej placówki w Camden w stanie New Jersey. Fot. Facebook.com/Campbells

Przedsiębiorstwo ogłosiło w środę 18 stycznia, że utworzy około 330 stanowisk w zakładzie w Camden, zwiększając łączną liczbę miejsc pracy do około 1,600. Mówi się, że ruch ten przyczyni się do większej kreatywności, poprawy współpracy i rozwoju kariery w firmie. Miejsca pracy przeniesione zostaną z biur w Charlotte w Północnej Karolinie i Norwalk w Connecticut. Zgodnie z zapowiedzią, zmiany nie będą miały wpływu na piekarnię precli A Snyder’s i inne projekty w Hanowerze w Pensylwanii, a firma nadal będzie prowadzić swoją piekarnię Pepperidge Farm w Bloomfield w stanie Connecticut.

Przedstawiciele Campbell’s poinformowali również, że Charlotte pozostanie kluczowym centrum produkcyjnym i dystrybucyjnym firmy. Modernizacja i rozbudowa centrali – wspomagana ulgami podatkowymi z New Jersey – rozpocznie się w marcu i powinna potrwać około 3 lata. Campbell’s planuje nie tylko zmodernizować istniejące już budynki, ale i zbudować nowe, w tym centrum kampusu, centrum badań i rozwoju przekąsek oraz zakład pilotażowy.

Oczekuje się, że posiadanie jednej siedziby zajmującej się przekąskami pozwoli firmie zaoszczędzić ok. 10 milionów dolarów rocznie w ciągu kilku lat. Oszczędności zostaną częściowo ponownie zainwestowane w biznes i są uwzględnione w planie firmy dotyczącym zwiększenia marż w dziale przekąsek. Urzędnicy zapowiedzieli, że żadne funkcje komercyjne nie zostaną wyeliminowane w związku z zamknięciem oddziałów w Charlotte i Norwalk.

WEM

spot_img

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najpopularniejsze

Ostatnio dodane

- Advertisment -