sobota, 22 czerwca, 2024
Strona głównaUSAMassachusettsNajlepsze miejsca w Massachusetts dla wędkarzy

Najlepsze miejsca w Massachusetts dla wędkarzy

Nie jest tajemnicą, że Massachusetts jest stanem znanym ze swoich wędkarskich warunków. Posiada długą historię wiążącą mieszkańców z życiem na wodzie i idącym z nią w parze rybołówstwem. Równocześnie wędkarstwo jest jedną z popularniejszych rozrywek w regionie. Massachusetts jest prawdziwym rajem dla osób, które lubią łowić ryby słodkowodne. Oznacza to, że stan może być idealną destynacją dla turystów chcących oddać się swojej pasji.

Jeziora w stanie Massachusetts są rajem dla osób uprawiających wędkarstwo. Nowo opublikowana lista wyłoniła 8 najlepszych miejsc w całym stanie, gdzie warto wybrać się na ryby. Fot. Wikimedia Commons

Na terenie stanu nie brak dużych jezior, gwarantujących doskonałe warunki dla wędkarzy. Oto lista 8 najlepszych miejsc w Massachusetts dla osób, które chciałyby w pełni oddać się swojej wędkarskiej pasji. O których jeziorach mowa?

Wędkarze z Massachusetts mogą udać się nad Webster Lake. Choć nie należy do największych, jest domem dla wyjątkowej różnorodności gatunków ryb. Kolejnym miejscem jest jezioro Lake Monomonac. Cieszy się ono wyjątkową popularnością wśród wędkarzy, ze względu na doskonałe warunki. Podobnie sytuacja wygląda w przypadku Quabbin Reservoir – największego jeziora w Massachusetts. Lake Cochituate w hrabstwie Middlesex to jeszcze jedna z popularnych miejscówek wędkarskich. Równocześnie panują tu doskonałe warunki rekreacyjne. Bardziej kameralne warunki znaleźć można nad Norton Reservoir, będącym nieco mniejszym zbiornikiem. Z kolei drugie co do wielkości jezioro w Massachusetts – Wachusett Reservoir – sprawdzi się dla osób lubiących łowić z nabrzeża. Wędkarze – podobnie jak wioślarze, żeglarze i kajakarze – idealne warunki dla siebie znajdą także na Lake Quinsigamond. Listę najlepszych miejsc do łowienia ryb domknąć może Pontoosuc Lake.

AM

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najpopularniejsze

Ostatnio dodane

- Advertisment -