niedziela, 24 września, 2023
Strona głównaUSAMassachusettsNajlepsi pracodawcy w Massachusetts

Najlepsi pracodawcy w Massachusetts

Gdzie najlepiej szukać pracy, będąc mieszkańcem Massachusetts? Wskazówką może być opublikowane przez Forbes nowe zestawienie „Najlepszych pracodawców w Ameryce według stanu”. Magazyn po raz czwarty wytypował firmy, które pozytywnie wyróżniły się na rynku pracy. W tym roku zestawienie stworzone zostało we współpracy z firmą Statista, zajmującą się badaniami marketingowymi. W sumie zawiera ono łącznie 51 rankingów – po jednym dla każdego stanu, łącznie z Dystryktem Kolumbii.

W czołówce najlepszych miejsc pracy w Massachusetts znalazł się szpital dziecięcy w Bostonie – Boston Children’s Hospital. Fot. Flickr

Jak podaje Forbes, wyniki opracowane zostały na podstawie ankiet, które uzupełniło 70,000 Amerykanów, pracujących dla firm zatrudniających co najmniej 500 pracowników. Badanie przeprowadzono anonimowo. Pozwoliło to jego uczestnikom na swobodne dzielenie się swoimi opiniami na temat pracodawców.

Na liście najlepszych zatrudniających w Massachusetts pojawiły się takie firmy jak: Dell Technologies, Massachusetts General Hospital w Bostonie, Fidelity Investments, Massachusetts Institute of Technology w Cambridge i Hilton. W ścisłej czołówce – od 3. miejsca – znalazły się Microsoft, Boston Children’s Hospital i Wegmans Food Markets.

WEM

spot_img

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najpopularniejsze

Ostatnio dodane

- Advertisment -