wtorek, 23 kwietnia, 2024
Strona głównaUSAFlorydaNagroda dla Miami Beach

Nagroda dla Miami Beach

Jedna z najbardziej szanowanych organizacji branży turystycznej uznała Miami Beach za „wiodący światowy kierunek związany ze stylem życia w roku 2023”. Jury World Travel Awards uhonorowało miasto po tym, jak na początku 2023 roku zdobyło główną nagrodę w kategoriach „wiodący cel podróży na plażę w Ameryce Północnej” i „wiodący cel podróży w mieście w Ameryce Północnej”.

Miami Beach zostało uznane za „wiodący światowy kierunek związany ze stylem życia w roku 2023”. Fot Unsplash

Miasto zostało docenione za swoją słynną publiczną kolekcję sztuki, szeroką gamę muzeów i galerii sztuki, mnóstwo spa i luksusowych hoteli zdobiących malownicze wybrzeże oraz wyśmienitą kuchnię w całym mieście.

„Ta nagroda potwierdza, że Miami Beach w dalszym ciągu jest jednym z najbardziej charakterystycznych, przyjaznych rodzinom wakacyjnych miast w Ameryce, z dziewiczymi plażami, jedynymi w swoim rodzaju budynkami w stylu art déco, mnóstwem ofert artystycznych i kulturalnych, światowej klasy gościnnością oraz mnóstwem zajęć zdrowotnych i odnowy biologicznej” – stwierdziło miasto Miami Beach w oświadczeniu.

To szósty rok z rzędu, w którym Miami Beach zdobywa najwyższe wyróżnienie w tej topowej kategorii World Travel Awards.

Miami Beach pracuje również nad rozszerzeniem swoich wyróżnień związanych ze stylem życia, stawiając na atrakcyjne technologie, takie jak niedawne uruchomienie aplikacji Experience Miami Beach, która pomaga użytkownikom znaleźć najlepszy sposób na poznanie miasta.

AM

spot_img

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najpopularniejsze

Ostatnio dodane

- Advertisment -