niedziela, 2 października, 2022
Strona głównaPoloniaConnecticutList do redakcji: podziękowanie

List do redakcji: podziękowanie

W imieniu własnym, jak i pozostałych Sybiraków, pragnę najserdeczniej podziękować wszystkim tym, którzy byli z nami 9 lutego 2020 r. w kościele św. Michała Archanioła w Bridgeport, CT, uczestnicząc w obchodach 80. rocznicy zsyłki na Sybir (10 lutego 1940 r.).

Helena Knapczyk Fot. Darek Barcikowski

Stokrotne podziękowanie kieruję do Ojca Proboszcza Norberta Siwińskiego za pięknie sprawowaną mszę św. i wzniosłą homilię, dziękuję chórowi św. Faustyny, Janowi Rudzińskiemu, uczniom Szkoły Kultury i Języka Polskiego im. św. Jana Pawła II i Zespołowi Orlęta.

Wielkie dzięki dla honorowych gości oraz za przesłane życzenia od Prezydenta RP, Senatorów, Gen. Wiśniewskiego, Ambasadora Anny Anders.

Słowa wdzięczności należą się też Chórowi Paderewskiego z New Britain, weteranom, Korpusowi Pomocniczemu Pań, młodzieży z Polskich Szkół Sobotnich, parafianom oraz Izabeli Pardo-Małeckiej za ofiarowany piękny bukiet kwiatów.

Dziękujemy bardzo sponsorom, mediom za informacje o 80. rocznicy zsyłki na Sybir. Dziękuję bardzo za pomoc i przeprowadzenie programu Wioli Jusińskiej, dyrektor sobotniej polskiej szkoły w Derby.

Jeszcze raz największe dzięki wszystkim tym, którzy byli z nami w tak dla nas, Sybiraków, bolesnej rocznicy.

Bóg zapłać!

Helena Knapczyk

spot_img

Najpopularniejsze

Ostatnio dodane

- Advertisment -