czwartek, 6 października, 2022
Strona głównaUSAMassachusettsLato w mieście – co Boston oferuje nastolatkom?

Lato w mieście – co Boston oferuje nastolatkom?

Burmistrz Kim Janey i Boston Centers for Youth & Families (BCYF) ogłosili otwarcie rejestracji na różne programy letnie dla nastolatków. Programy mają być uruchamiane od poniedziałku, 12 lipca, do piątku, 20 sierpnia.

Fot. Archiwum WEM

Letnie programy to świetny sposób na zaangażowanie nastolatków w całym mieście, a jednocześnie zainspirowanie ich do nauki i uświadomienie im, że są częścią naszego miasta. Boston odradza się po pandemii i cieszę się, że jesteśmy w stanie przywrócić te popularne programy letnie i umożliwić bostońskim nastolatkom korzystanie z takich wyjątkowych możliwości – powiedziała pełniąca obowiązki burmistrza Janey.

Młodzież bostońska już teraz może rejestrować chęć udziału w takich programach jak BCYF Snap Shot Teen Program (kurs fotograficzny), BCYF SuperTeens pre-employment program (program skierowany dla osób w wieku 13 i 14 lat, przygotowujący ich do podjęcia w przyszłości zatrudnienia), BCYF Girls Leadership Corps i Jr Leadership Corps.

Więcej informacji na temat tych programów oraz zapisów na nie można znaleźć na stronie BCYF: www.boston.gov/departments/boston-centers-youth-families.

WEM

spot_img

Najpopularniejsze

Ostatnio dodane

- Advertisment -