poniedziałek, 15 kwietnia, 2024
Strona głównaZnani i LubianiKsiążka Joanny Przetakiewicz

Książka Joanny Przetakiewicz

Kolejna z celebrytek wydała książkę i aktywnie ją promuje. Tym razem za pióro chwyciła Joanna Przetakiewicz. W internecie szybko posypały się komentarze na temat poradnika zwolenniczki luksusu i zarabiania grubych pieniędzy.

Joanna Przetakiewicz w książce „Pieniądze szczęście dają” zachęca kobiety do niezależności finansowej. Fot. facebook.com/joannaprzetakiewiczofficial

Niektórzy stwierdzili, że autorka książki dla przeciętnych, a nawet tzw. skulonych, kobiet lansuje książką po drodze do bentleya za 1.7 mln. zł. Nowość pt. „Pieniądze szczęście dają” zachęca kobiety do niezależności finansowej, odwagi upominania się o odpowiednie pieniądze za pracę. Na premierze książki była tzw. pierwsza liga celebrytek, m.in.: Agnieszka Woźniak-Starak, Monika Olejnik, Martyna Wojciechowska. Na kolejnych autorskich spotkaniach nie zabrakło szkolnych i biznesowych koleżanek kreatorki mody, a tym samym wspomnień z lat szkolnych i początku przedsiębiorczości, kiedy Excelem był zeszyt w kratkę i ołówek. Przetakiewicz zapytana o swoją historię odpowiedziała, że były momenty, kiedy w życiu nie miała łatwo. Za mąż wyszła za młodu i podpisała z mężem niekorzystną dla siebie intercyzę. Po kilku latach została sama z trójką dzieci. Nie poddawała się w staraniach o lepszy byt i spełnianie ambicji. Przytacza też historię ukochanej cioci, która była dla niej pewną życiową lekcją–przestrogą.

Pani Joanna ma obecnie 54 lata, choć wygląda o połowę młodziej. To założycielka marki odzieżowej. Z wykształcenia jest prawniczką. W 2018 r. zainicjowała ruch społeczny Era Nowych Kobiet. Po rozpadzie małżeństwa była wieloletnią partnerką Jana Kulczyka, a w 2020 r. zawarła związek małżeński z Rinke Rooyensem.

Halina Kossak

spot_img

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najpopularniejsze

Ostatnio dodane

- Advertisment -