niedziela, 25 lutego, 2024
Strona głównaPoloniaMassachusettsKolejna edycja akcji „Buy a brick”

Kolejna edycja akcji „Buy a brick”

Skwerek Pułaskiego, na którym znajduje się popiersie polsko-amerykańskiego generała, to jedno z charakterystycznych polskich miejsc w Bostonie. O teren wokół pomnika dba Polski Klub w Bostonie, z inicjatywy którego skwerek niedawno przeszedł renowację. Teren wokół monumentu wybrukowano, pojawiły się pamiątkowe cegiełki honorujące żyjących i zmarłych członków bostońskiej Polonii oraz polonijne firmy i instytucje zasłużone dla rozwoju lokalnej społeczności.

Pamiątkowe cegiełki zdobią teren wokół popiersia gen. Pułaskiego znajdującego się nieopodal Polskiego Klubu w Bostonie przy 82 Boston Street. Fot. Archiwum PAHCF

Jeśli ktoś jeszcze nie zdążył wykupić takiej cegły, a chciałby w ten trwały sposób uhonorować pamięć o kimś bliskim lub zaakcentować obecność swoją lub swojego biznesu w Polskim Trójkącie w Bostonie, to teraz ma do tego okazję. Wiosną ruszyła kolejna edycja akcji „Buy a brick”, w ramach której można dokonać zakupu cegiełki.

Pamiątkowa cegiełka ma wymiary 4 na 8 cali, może się na niej znaleźć napis wygrawerowany w trzech linijkach, składający się z 20 znaków. Koszt jednej cegiełki wynosi sto dolarów. Zamówienia można składać do 31 marca. Więcej informacji: www.thepahcf.org/buy-a-brick.html.

JLS

spot_img

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najpopularniejsze

Ostatnio dodane

- Advertisment -