piątek, 14 czerwca, 2024

Kariera za oceanem

Weronika Rosati z powodzeniem kontynuuje swoją zagraniczną karierę. Jej filmografia regularnie wydłuża się o kolejne tytuły amerykańskich produkcji telewizyjnych i kinowych. Tym razem dojdzie Send it!”.

Monika Rosati wystąpiła m.in. w bardzo popularnych serialach: „Agenci NCIS”, „Detektyw”, „Nie z tego świata” i „Agenci NCIS: Los Angeles”. Fot. domena publiczna /wikipedia.org

Aktorka wystąpiła m.in. w bardzo popularnych serialach: „Agenci NCIS”, „Detektyw”, „Nie z tego świata” i  „Agenci NCIS: Los Angeles”. O kolejnych zawodowych sukcesach informuje fanów poprzez media społecznościowe. Niedawno na Instagramie opublikowała zdjęcia z filmu „Send it!”. W towarzyszącym im wpisie aktorka wyraziła radość. Swojej premiery oczekuje film „Brigitte Bardot cudowna”, w którym pani Weronika wcieliła się w postać inspirowaną Elizabeth Taylor w roli Kleopatry.

Do bycia gwiazdą przyzwyczajała się od małego. Jest córką ekonomisty i polityka Dariusza Rosatiego oraz projektantki mody Teresy Rosati. Mając dwa lata wraz z rodziną wyjechała do Princeton, gdzie jej ojciec dostał posadę wykładowcy. Kiedy miała sześć lat, zamieszkali na pięć lat w Szwajcarii. Podjęte w Polsce studia aktorskie przerwała wyjazdem do Stanów Zjednoczonych. Edukację dopełniła za granicą. Jeszcze przed odbiorem dyplomu miała kilka ról. Duże tempo zajęć stało się dla niej normą. W jednym z wywiadów powiedziała: „To nie problem, że pracuję nad trzema projektami jednocześnie. Jestem matką, która to robi. Poświęciłam się córce, jest ze mną cały czas, dlatego to niełatwe. Często wstawałam o 4 rano, by nauczyć się swojej roli, więc to fizycznie męczące. Ale kocham swoją pracę”.

hk

Poprzedni artykuł
Następny artykuł

Najpopularniejsze

Ostatnio dodane

- Advertisment -