czwartek, 25 lipca, 2024
Strona głównaUSAConnecticutKampania edukacyjna na temat odpowiedzialnego używania marihuany

Kampania edukacyjna na temat odpowiedzialnego używania marihuany

Gubernator Ned Lamont ogłosił we wtorek 20 września start nowej kampanii edukacyjnej, dotyczącej stosowania marihuany. Będzie ona promowała odpowiedzialne używanie konopi przez osoby dorosłe w Connecticut.

Program ogłoszony przez gubernatora Neda Lamonta jest odpowiedzią na dostępność marihuany na lokalnym rynku w najbliższym czasie. Fot. Facebook.com/NedLamontCT

Częścią stanowej kampanii będą materiały, w których znajdą się m.in. informacje dotyczące bezpiecznego przechowywania i utylizowania marihuany, a także jej odpadów. Dodatkowo będzie można dowiedzieć się, co zrobić w przypadku, gdy np. dziecko lub zwierzę domowe przypadkowo połknie konopie indyjskie. Materiały, które obejmują filmy, broszury, ulotki i grafiki w mediach społecznościowych, będą dostępne dla każdego. Można je bezpłatnie pobrać ze stanowej strony internetowej dedykowanej kampanii – ct.gov/cannabis.

Akcja przygotowana została przez Departament Ochrony Konsumenta stanu Connecticut we współpracy ze stanowymi departamentami Zdrowia Publicznego oraz Zdrowia Psychicznego i Uzależnień. Jej autorzy zachęcają do wykorzystania materiałów właścicieli firm, placówki medyczne, organizacje zajmujące się zdrowiem i wszystkie osoby, które chciałyby promować bezpieczne i odpowiedzialne praktyki związane z konopiami indyjskimi i ich używaniem w swoich społecznościach.

WEM

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najpopularniejsze

Ostatnio dodane

- Advertisment -