wtorek, 27 lutego, 2024
Strona głównaUSAConnecticutKamala Harris w New Britain

Kamala Harris w New Britain

Wiceprezydent Kamala Harris odwiedziła Connecticut. Wsparła tym samym reelekcyjną kampanię kandydatki do Izby Reprezentantów – demokratki Jahany Hayes. Wizyta może mieć kluczowe znaczenie – rejon, w którym do tej pory wygrywali demokratyczni kandydaci, staje się coraz bardziej republikański.

Wizyta wiceprezydent USA w New Britain miała zwiększyć szanse Jahany Hayes, reprezentującej 5. dystrykt w amerykańskiej Izbie Reprezentantów, w listopadowych wyborach. Fot. Wikimedia

Harris dołączyła do Hayes podczas eventu odbywającego się w New Britain w środę 5 października. Kandydatka Partii Demokratycznej deklarowała jeszcze przed wizytą, że celem odwiedzin Harris jest podkreślenie federalnych działań, które prezydencka administracja podejmuje w celu obrony dostępu kobiet do praw reprodukcyjnych i wiążącej się z nimi opieki medycznej.

Na temat pojawienia się wiceprezydent w Connecticut wypowiedział się także Ben Proto, stanowy przewodniczący GOP. Stwierdził, że może ona oznaczać, że szanse na reelekcję kandydatki demokratów w listopadowych wyborach maleją. Konkurentem Hayes w wyścigu o miejsce w Izbie Reprezentantów jest reprezentant GOP – George Logan.

WEM

spot_img

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najpopularniejsze

Ostatnio dodane

- Advertisment -