piątek, 21 czerwca, 2024
Strona głównaZnani i LubianiKacper Kuszewski retro i muzycznie

Kacper Kuszewski retro i muzycznie

W tym sezonie promowany jest spektakl muzyczno-kabaretowy w wykonaniu Kacpra Kuszewskiego. Aktor kojarzony głównie z „M jak miłość” ma smykałkę do śpiewu, a nawet tańca. Jego recital „Album rodzinny” to pełna humoru podróż do epoki lat 20. i 30. XX wieku.

Kacper Kuszewski ogólnopolską rozpoznawalność zdobył dzięki roli Marka Mostowiaka w serialu „M jak miłość”. Fot. facebook.com/kuszewski.kacper

Teksty piosenek nawiązują stylistycznie do szlagierów międzywojnia, a w muzyce pobrzmiewają rytmy fokstrota, swingu, charlestona i tanga. Pomysł zrodził się przy przeglądaniu starego rodzinnego albumu. Teksty są dowcipne i mimo że opisują sprawy sprzed lat, mocno nawiązują do obecnej rzeczywistości. Nie brakuje również utworów z nutką nostalgii. Recital przeplatany jest konferansjerką, są nawet fragmenty podręcznika dobrych manier czy anegdoty rodzinne.

46-letni Kacper Kuszewski to lubiana postać medialna. Karierą aktorską godzi z muzyczną. Występy to jego żywioł, a ma to niewątpliwie po rodzicach. Jest synem aktorów Małgorzaty Szudarskiej (1938-1998) i Jarosława Kuszewskiego (1935-2016). Chroni swoje życie prywatne, nie podsyca popularności skandalami.

Po ukończeniu studiów aktorskich w Akademii Teatralnej w Warszawie zaczął występować w produkcjach teatralnych, filmowych i serialowych. Ogólnopolską rozpoznawalność zdobył dzięki roli Marka Mostowiaka w serialu „M jak miłość” oraz występom w telewizyjnych programach rozrywkowych: „Jak oni śpiewają”, „Jaka to melodia?”, „Taniec z gwiazdami” i „Twoja twarz brzmi znajomo”.

Halina Kossak

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najpopularniejsze

Ostatnio dodane

- Advertisment -