sobota, 24 lutego, 2024
Strona głównaWiadomościUSAJon Bramnick gubernatorem?

Jon Bramnick gubernatorem?

Senator stanu Jon Bramnick, republikanin krytykujący Trumpa, rozpoczął na początku stycznia długo oczekiwaną kampanię gubernatorską.

Republikański senator stanowy Jon Bramnick zasłynął z krytyki Donalda Trumpa. Fot. Bramnick Law

W swoim przemówieniu Bramnick przedstawił się jako umiarkowany, ponadpartyjny kandydat, alternatywa dla jednopartyjnych rządów, jakie panują w New Jersey od czasu objęcia urzędu przez gubernatora Phila Murphy’ego w 2018 roku.

Zdecydowałem się kandydować z wielu powodów, ale przede wszystkim chcę przywrócić w Trenton zrównoważoną politykę publiczną, politykę odzwierciedlającą poglądy większości naszych obywateli… Kiedy zostanę wybrany, demokraci będą musieli negocjować i iść na kompromis, w przeciwnym razie skorzystam z prawa weta i uprzejmie zwrócę im ustawy do ponownego rozpatrzenia – powiedział podczas przemówienia przed Stress Factory w New Brunswick.

Bramnick, pochodzący z hrabstwa Union, spędził w zgromadzeniu generalnym prawie dwie dekady – w tym 10 lat jako przywódca mniejszości – zanim zdobył mandat senatora stanowego w wyborach w 2021 roku. Nalegał, aby jego partia porzuciła ostrą retorykę przyjętą za czasów Trumpa. Ostrzegał, że jego wpływ na GOP odepchnął umiarkowanych wyborców, kluczowych dla zwycięstwa republikanów.

AM

spot_img

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najpopularniejsze

Ostatnio dodane

- Advertisment -