czwartek, 13 czerwca, 2024
Strona głównaWiadomościUSAJon Bramnick gubernatorem?

Jon Bramnick gubernatorem?

Senator stanu Jon Bramnick, republikanin krytykujący Trumpa, rozpoczął na początku stycznia długo oczekiwaną kampanię gubernatorską.

Republikański senator stanowy Jon Bramnick zasłynął z krytyki Donalda Trumpa. Fot. Bramnick Law

W swoim przemówieniu Bramnick przedstawił się jako umiarkowany, ponadpartyjny kandydat, alternatywa dla jednopartyjnych rządów, jakie panują w New Jersey od czasu objęcia urzędu przez gubernatora Phila Murphy’ego w 2018 roku.

Zdecydowałem się kandydować z wielu powodów, ale przede wszystkim chcę przywrócić w Trenton zrównoważoną politykę publiczną, politykę odzwierciedlającą poglądy większości naszych obywateli… Kiedy zostanę wybrany, demokraci będą musieli negocjować i iść na kompromis, w przeciwnym razie skorzystam z prawa weta i uprzejmie zwrócę im ustawy do ponownego rozpatrzenia – powiedział podczas przemówienia przed Stress Factory w New Brunswick.

Bramnick, pochodzący z hrabstwa Union, spędził w zgromadzeniu generalnym prawie dwie dekady – w tym 10 lat jako przywódca mniejszości – zanim zdobył mandat senatora stanowego w wyborach w 2021 roku. Nalegał, aby jego partia porzuciła ostrą retorykę przyjętą za czasów Trumpa. Ostrzegał, że jego wpływ na GOP odepchnął umiarkowanych wyborców, kluczowych dla zwycięstwa republikanów.

AM

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najpopularniejsze

Ostatnio dodane

- Advertisment -