poniedziałek, 17 czerwca, 2024
Strona głównaZnani i LubianiJacyków w słynnym show

Jacyków w słynnym show

Ruszyła nowa edycja „Fort Boyard Polska”, w której jest mnóstwo celebrytów. Program wystartował 9 września, kolejne odcinki wchodzą co piątek. Do fortu mieszczącego się na zachodnim wybrzeżu Francji producenci programu zabrali 48 gwiazd. Jest wśród nich kontrowersyjny stylista Tomasz Jacyków.

Tomasz Jacyków to barwna postać ze świata mody. Fot. wikimedia commons

Ta barwna postać ze świata mody pojawia się w czwartym odcinku (premiera 23 września br.). Razem z nim o główną wygraną rywalizuje muzyk Tymon Tymański, aktorka Dominika Gwit, a także Michał Piróg, Katarzyna Dziurska oraz Emilian Gankowski. Nowa edycja programu jest emitowana wyłącznie na platformie streamingowej Viaplay. Nagrania do programu były wcześniej, zakończyły się już w połowie czerwca tego roku. Wykonując zadania, zawodnicy muszą wykazywać rozmaite umiejętności, m.in. sprawnościowe, manualne, logiczne myślenie.

Kreatywność i cięty język też przydają się i wabią widzów, a tego nie można odmówić guru mody, jakim jest Tomasz Jacyków. Stał się on rozpoznawalny dzięki udziałowi w programie stacji TVN Style „Musisz to mieć” oraz dzięki przyjaźni z Justyną Steczkowską. 54-letni stylista pochodzi z Kołobrzegu. Zaczynał jako sprzedawca w sklepie odzieżowym, poznał tam fotografa mody, który zaproponował mu współpracę. W 1993 r. nadzorował stylizacje na okładkę „Playboy”. Jego kariera nabierała rozpędu. Prowadząc „Musisz to mieć”, zyskał rozpoznawalność z uwagi na wędrówki po ulicach Warszawy i krytykę ubioru przechodniów. W 2013 r. wydał książkę „O elegancji i obciachu Polek i Polaków”. Od 2014 r. współprowadzi program „Gwiazdy na dywaniku” dla telewizji Polsat Café, dla której prowadził też program „Jacyków w Twojej szafie”. Ponadto w latach 2010-2011 był jurorem „Hot or Not” w Viva Polska.

Halina Kossak

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Poprzedni artykuł
Następny artykuł

Najpopularniejsze

Ostatnio dodane

- Advertisment -