poniedziałek, 4 marca, 2024
Strona głównaUSAConnecticutHartford będzie miało nowego burmistrza

Hartford będzie miało nowego burmistrza

Mieszkańców Hartford czeka zmiana burmistrza. Jak we wtorek 29 listopada ogłosił pełniący obecnie tę funkcję Luke Bronin, nie będzie się on ubiegał o reelekcję. Byłaby to już jego trzecia kadencja w tej roli. Zwracając się w swoim oświadczeniu do mieszkańców miasta, podkreślił, że nie była to dla niego łatwa decyzja.

Burmistrz stolicy stanu opublikował krótkie nagranie na Youtube, w którym oświadczył, że nie będzie się ubiegał o reelekcję. Fot. Youtube.com

43-letni Bronin za pośrednictwem filmu opublikowanego w swoich mediach społecznościowych podsumował lata swojej pracy i podziękował mieszkańcom. Burmistrz odniósł się także do swojego stanu zdrowia. Podkreślił przy tym, że niedawno przebyta operacja jelita grubego nie miała wpływu na jego decyzję. Dodał też, że zamierza pozostać mieszkańcem miasta – stwierdził, że Hartford to jego dom.

Bronin przeprowadził miasto przez szereg kryzysów, w tym wyprowadzanie go ze stanu bliskiego bankructwa. Nadał priorytet rozwojowi gospodarczemu Hartford. Zarządzał też miastem w czasie pandemii.

WEM

spot_img

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Poprzedni artykuł
Następny artykuł

Najpopularniejsze

Ostatnio dodane

- Advertisment -