wtorek, 4 października, 2022
Strona głównaUSANowy JorkGubernator Cuomo ma kłopoty

Gubernator Cuomo ma kłopoty

Gubernator stanu Nowy Jork Andrew Cuomo został oskarżony przez kobietę o niestosowne zachowanie. Jej zeznania związane są z dwoma innymi zarzutami, dotyczącymi molestowania seksualnego przez gubernatora dwóch stanowych urzędniczek.

Gubernator stanu Nowy Jork Andrew Cuomo. Governor.nyc.gov

33-letnia Anna Ruch spotkała go po raz pierwszy na zatłoczonym przyjęciu weselnym w Nowym Jorku we wrześniu 2019 roku. To tam jej zdaniem Cuomo miał położyć swoją dłoń na jej odsłoniętej dolnej części pleców. Jak relacjonuje, kiedy mu na to nie pozwoliła, gubernator miał jej powiedzieć, że wydaje się być „agresywna”, a następnie położyć dłonie na jej policzkach i zapytać, czy może ją pocałować. – Byłam zdezorientowana, zszokowana i zawstydzona – mówi Ruch.

Sam Cuomo wydał oświadczenie, w którym stwierdził, że jego niektóre zachowania zostały źle zinterpretowane. – Teraz rozumiem, że moje interakcje mogły być mało wrażliwe lub zbyt osobiste, a także to, że niektóre z moich komentarzy, biorąc pod uwagę moje stanowisko, sprawiały, że inni poczuli się źle – dodał.

opr. ar

spot_img

Najpopularniejsze

Ostatnio dodane

- Advertisment -