poniedziałek, 20 maja, 2024

Głośny romans

Nic tak nie podsyca popularności jak rozstania i nowe zakochania. Wielkie emocje wzbudza więc miłość Katarzyny Cichopek i Macieja Kurzajewskiego. Prowadzą razem „Pytanie na śniadanie”. Aktorka do niedawna uchodziła za szczęśliwą żonę tancerza – Marcina Hakiela.

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski prowadzą wspólnie program „Pytanie na śniadanie” w TVP. Fot. PnŚ

Prawda o nowym romansie została potwierdzona przez parę 7 października, dokładnie w dniu czterdziestych urodzin Cichopek. Zakochani spędzili ten czas w Izraelu, gdzie celebrytka modliła się przy Grobie Pańskim, relacjonując wszystko na Instagramie.

Postawa Cichopek wywołała burzę, która nie ucichła nawet po usunięciu kontrowersyjnych zdjęć. Aktorka rozstała się z Marcinem Hakielem po 17 latach. Już u progu wiosny tego roku ogłosili, że nie chcą być razem.

Pani Katarzyna to z wykształcenia psycholog. Jako aktorka telewizyjna debiutowała w 1997 rolą Elżutki w serialu „Boża podszewka”. Wielką rozpoznawalność przyniosła jej rola Kingi Zduńskiej w serialu TVP2 „M jak miłość”, w którym gra od 2000 roku. Z Marcinem Hakielem połączył ją „Taniec z gwiazdami” w 2005 r. Pobrali się w Zakopanem, mają dwoje dzieci. Do rozwodu doszło 25 sierpnia br. Maciej Kurzajewski jest starszy od Katarzyny Cichopek o 9 lat. To popularny dziennikarz sportowy i prezenter radiowo-telewizyjny. Ma za sobą związek z dziennikarką Pauliną Smaszcz. Doczekali się dwóch synów. Rozwód nastąpił przed dwoma laty.

Halina Kossak

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najpopularniejsze

Ostatnio dodane

- Advertisment -