niedziela, 26 września, 2021

CYIENT zatrudnia!

CYIENT jest globalnym liderem w branży obronnej, a nasz oddział w New Britain da Ci szansę na dynamiczną karierę z konkurencyjnymi zarobkami i świadczeniami oraz możliwością szkolenia i rozwoju. Przekonaj się, dlaczego CYIENT jest twoją szansą na zawodowy sukces.

Firma CYIENT zatrudnia 15,000 pracowników na całym świecie. Fot. Archiwum WEM

Firma zatrudnia na następujące stanowiska:

Wytwórca narzędzi / przyrządów / operator / maszynowy klasy A
Mechanik z umiejętnością planowania i prowadzenia projektów. Umiejętność obsługi całego wyposażenia do produkcji narzędzi i znajomością systemu CNC. Dokładność +/-.0002. Dobra znajomość GDT, odczyty B/P. Możliwość kierowania pracą innych mechaników przy realizacji większych projektów. Doświadczenie w oprzyrządowaniu lotniczym, w tym przyrządach Jigs, osprzęcie i sprzęcie wsparcia naziemnego.

Operator maszyn manualnych / CNC, tokarz
Kandydat powinien mieć co najmniej 3-letnie doświadczenie w pracy operatora tokarek manualnych i/lub CNC, pracując wg instrukcji B/P bądź przełożonego. Krótsze doświadczenie będzie brane pod uwagę w przypadku kandydata z odpowiednim wykształceniem (szkoleniem zawodowym).

Operator tokarki manualnej / CNC
Kandydat powinien mieć co najmniej 3-letnie doświadczenie w pracy operatora tokarek manualnych z dokładnością do +/-.001 oraz wykazywać chęć nauczenia się obsługi tokarek CNC. Krótsze doświadczenie będzie brane pod uwagę w przypadku kandydata z odpowiednim wykształceniem (szkoleniem zawodowym).

Operator VTL manualnej / CNC
Operator maszyny VTL manualnej lub CNC. Wymagane co najmniej 3-letnie doświadczenie pracy w zakładzie przemysłowym. Kandydat musi znać odczyty B/P oraz potrafić przygotowywać sprzęt do wykonania projektu.

Wszyscy kandydaci powinni mieć chęć podjęcia zatrudnienia w zakładzie z szybkim tempem pracy, w wymiarze 45+ godzin tygodniowo – w zależności od ilości pracy.

Cyient jest globalną firmą dostarczającą rozwiązania w zakresie inżynierii i technologii. Jako partner dla wiodących światowych organizacji w dziedzinie projektowana, budowy oraz obsługi, bierzemy na siebie odpowiedzialność za kompleksowe rozwiązania, aby pomóc klientom skupić się na sednie ich działalności, wprowadzaniu innowacji i móc dzięki temu wyprzedzić konkurencję. Wykorzystujemy technologie cyfrowe, zaawansowane funkcje analityczne oraz naszą wiedzę i doświadczenie techniczne, aby rozwiązywać złożone problemy biznesowe.

Jako firma zatrudniająca ponad 15,000 pracowników na całym świecie budujemy z naszymi klientami partnerstwo w sposób, który najlepiej odpowiada ich organizacji pracy oraz który jest dopasowany do ich kultury i wymagań.

Nasza branża koncentruje się na lotnictwie i obronie, opiece zdrowotnej, telekomunikacji, transporcie kolejowym, półprzewodnikach, rozwiązaniach geoprzestrzennych, przemysłowych i branży energetycznej.

Zadzwoń pod 860-357-4317 by umówić się na rozmowę kwalifikacyjną bądź wyślij CV na hr.cdsi@us.cyient.com.

Artykuł promocyjny

spot_img

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Najpopularniejsze

Ostatnio dodane

- Advertisment -