niedziela, 26 września, 2021
Strona głównaPoloniaConnecticutNowy Klub Pułaskiego: będzie się działo!

Nowy Klub Pułaskiego: będzie się działo!

Dla osób tęskniących za nocnym życiem nieistniejącym od ponad roku ze względu na pandemię Klub Pułaskiego w New Britain ma dobrą wiadomość. Już w piątek i sobotę, 21 i 22 maja, odbędzie się uroczyste otwarcie Klubu Pułaskiego w nowej odsłonie, po kapitalnym remoncie, który odbywał się w trakcie pandemii.

Częścią nowego wizerunku klubu jest nowoczesne logo, jakie zdobi dziś wejście do budynku. Fot. Darek Barcikowski

Prawie rok trwała transformacja klubu, którego ciemne i przestarzałe wnętrza od lat nie przyciągały nowych bywalców. Nowy wizerunek Klubu bardziej przypomina hotelowy koktajl bar w centrum Manhattanu niż skromny polski klub na skraju „Małej Polski”, do jakiego od lat przywykła lokalna Polonia. Częścią zmian jest też nowe logo klubu, który nosić będzie nazwę PD Club (Pulaski Democratic Club).

W weekend uroczystego otwarcia klub czynny będzie od 7 wieczorem do północy. W piątek, 21 maja, odbędzie się zabawa w rytmach disco polo, a oprawę muzyczną zapewni DJ Windstar. Klimat zmieni się dzień później, kiedy to zespół Skandaliści i DJ Kate Stone zadbają o muzykę podczas włoskiego wieczoru.

Klub Pułaskiego mieści się przy 89 Grove Street i posiada własny parking. Wciąż trwają prace remontowe na drugim piętrze klubu, które służyć będzie jako elegancka sala bankietowa i dyskoteka.

Więcej na temat nowego wizerunku Klubu Pułaskiego oraz dalszych planów na rozwój tego miejsca można przeczytać w naszym wywiadzie z jego prezesem Władysławem Nowakiem tutaj.

Menadżerowie Klubu są przekonani, że nowy wizerunek oraz ciekawsza oferta Klubu przyciągnie wiele osób i przyczyni się do ożywienia działalności. Fot. Archiwum Klubu
Klub Pułaskiego ma zamiar przyciągnąć również młodszą klientelę. Fot. Archiwum Klubu
Wzbogacona i urozmaicona została oferta klubowego baru. Fot. Archiwum Klubu

WEM

spot_img

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Najpopularniejsze

Ostatnio dodane

- Advertisment -