poniedziałek, 27 maja, 2024
Strona głównaPoloniaNowy JorkChildren's Smile Foundation zaprasza na charytatywny Bal Walentynkowy

Children’s Smile Foundation zaprasza na charytatywny Bal Walentynkowy

Jedną z najważniejszych charytatywnych imprez organizowanych przez Children’s Smile Foundation jest doroczny Bal Walentynkowy, z którego dochód przeznaczony jest na dzieci pokrzywdzone przez los. Tegoroczny bal odbędzie się w sobotę, 11 lutego, w pięknej bankietowej sali Terrace On The Park na Queensie.

Dochód z Balu Walentynkowego przeznaczony będzie na pomoc dzieciom pokrzywdzonym przez los. Wsparcie otrzymają m.in. Nicole i Mason, rodzeństwo osierocone niedawno przez zmarłego nagle Marcina Pachowicza. Fot. Archiwum rodziny Pachowiczów

Pomoc dla dzieci
Walentynki to czas, w którym w sposób szczególny wyrażamy miłość i sympatię. To również bardzo doby moment na okazanie wsparcia bliskim, a także osobom znajdującym się w potrzebie, a zwłaszcza dzieciom. Temu też służy doroczna charytatywna impreza organizowana w połowie lutego przez Fundację Uśmiech Dziecka. Całkowity dochód z tej imprezy przekazywany jest na pomoc chorym i znajdującym się w potrzebie dzieciom. W tym roku w sposób szczególny Children’s Smile Foundation zwraca uwagę na 11-letnią Nicole i 8-letniego Masona, rodzeństwo osierocone niedawno przez zmarłego nagle Marcina Pachowicza – znanego piłkarza klubu Polonia NY Soccer. Na rzecz jego dzieci zostaną przekazane pieniądze zebrane podczas loterii fantowej, która będzie przeprowadzona podczas balu. W jego trakcie odbędzie się także aukcja, podczas której zlicytowana zostanie m.in. piłka z kilkoma autografami osób związanych z Polskim Związkiem Piłki Nożnej oraz reprezentacją Polski (m.in.: prezesa PZPN Zbigniewa Kuleszy oraz byłego już trenera Czesława Michniewicza).

Podczas aukcji zostanie zlicytowana piłka z autografami osób związanych z PZPN, m.in. prezesa Zbigniewa Kuleszy oraz byłego trenera Czesława Michniewicza. Fot. Archiwum Children’s Smile Foundation

Podziękowanie za wsparcie

Bal Walentynkowy to także okazja do uhonorowania osoby, która w sposób szczególny wspiera Children’s Smile Foundation oraz działa w środowisku polonijnym. W tym roku gościem honorowym balu będzie Mieczysław Pająk, prezes nowojorskiego Koła Przyjaciół Fundacji Jana Pawła II, który nie tylko okazuje wsparcie Children’s Smile Foundation, ale także był członkiem Komitetu ds. Upamiętnienia Księdza Prałata Piotra Żendziana i przyczynił się do uhonorowana tego kapłana pamiątkową tablicą odlaną z brązu oraz nazwania jego imieniem fragmentu 61st Street na Maspeth. Dzięki temu od 23 października ulica ta nosi nazwę „Monsignor Peter Zendzian Way”.

Podczas Balu Walentynkowego Children’s Smile Foundation uhonoruje Mieczysława Pająka, prezesa nowojorskiego Koła Przyjaciół Fundacji Jana Pawła II. Fot. Wojciech Maślanka

Gdzie i kiedy

Bal Walentynkowy odbędzie się w sobotę, 11 lutego, w bankietowej sali Terrace On The Park. Lokal ten znajduje się w malowniczym parku Flushing Meadows na Queensie, a z jego okien rozciąga się piękny widok na panoramę miasta oraz okoliczne zoo. Początek imprezy o godz. 7:30 wieczorem. Do tańca będzie grał DJ Janusz.
Bilety w cenie 175 dolarów można nabyć i rezerwować (do końca stycznia):
• w siedzibie Children’s Smile Foundation (60-43 Maspeth Avenue, NY 11378);
• pod numerami telefonów: (718) 894 6443 lub (347) 602 3622;
• na stronie internetowej: www.childrenssmilefoundation.org;
• drogą emailową: info@childrenssmilefoundation.org;
• poprzez PayPal lub korzystając z karty płatniczej.
Więcej informacji można znaleźć na stronie www.childrenssmilefoundation.org, na facebookowym profilu „Children’s Smile Foundation” oraz uzyskać wysyłając e-mail na adres: info@childrenssmilefoundation.org.

Informacja prasowa
opr. WEM

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najpopularniejsze

Ostatnio dodane

- Advertisment -