poniedziałek, 27 maja, 2024
Strona głównaPoloniaNowy JorkJubileuszowy koncert Piaska

Jubileuszowy koncert Piaska

Fani twórczości Andrzeja „Piaska” Piasecznego już na początku lutego będą mogli świętować wspólnie z artystą jubileusz kariery. Wykonawca tworzy i wykonuje swoje kawałki na polskiej scenie muzycznej już 30 lat! Okazja do świętowania jest zatem słuszna.

Polski artysta świętować będzie 30-lecie swojej kariery między innymi w Nowym Jorku, gdzie w piątek 3 lutego odbędzie się jubileuszowy koncert. Fot. Facebook.com/andrzejpiasecznyoficjalnyprofil

Jak przeczytać można na facebookowej stronie zapowiadającej koncert Piaska, jubileusz 30-lecia kariery artystycznej to wystarczający powód do świętowania! W myśl tej zasady organizatorzy zapraszają fanów twórczości Piasecznego na wyjątkowe wydarzenie, jakim będzie właśnie występ muzyka. Bez wątpienia jest on jednym bardziej rozpoznawalnych polskich wokalistów. Posiada grono wiernych fanów, który obdarzają go niesłabnącą popularnością od wielu lat. Piasek jest autorem i wykonawcą takich polskich przebojów, jak: „Imię deszczu”, „Niecierpliwi”, „Prawie do nieba”, „Chodź, przytul, przebacz”, „Rysowane Tobie”, czy „Śniadanie do łóżka”.

Jubileuszowy koncert odbędzie się w piątek 3 lutego 2023 roku w Melrose Ballroom przy 3608 33rd St, Queens, NY 11106. Rozpocznie się on o godzinie 20:00. Bilety na wydarzenie kupić można na stronie mojbilet.com. Dostępne są w dwóch wariantach cenowych – za 70 dolarów z miejscem na sali lub za 120 dolarów na balkonie. Szykuje się koncert, na którym nie może zabraknąć żadnego prawdziwego fana muzyki polskiego wykonawcy.

WEM

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najpopularniejsze

Ostatnio dodane

- Advertisment -