czwartek, 18 kwietnia, 2024
Strona głównaUSAMassachusettsCasting do American Idol w Massachusetts

Casting do American Idol w Massachusetts

Mieszkańcy Massachusetts, którzy mają w sobie gen rywalizacji i talent wokalny, będą mogli spróbować swoich sił w 21. edycji American Idol. Po zakończeniu 20. sezonu, w którym zwycięzcą został pochodzący z Kentucky Noah Thompson, producenci konkursu szykują się już do kolejnej rundy.

Popularny show American Idol szuka uczestników do 21. edycji, która realizowana będzie na początku 2023 roku. Fot. Wikimedia Commons

Pierwszym krokiem są oczywiście przesłuchania. Te do 21. edycji rozpoczęły się już oficjalnie – przyszłe gwiazdy mogą przesyłać swoje wstępne zgłoszenia wirtualnie. 31 sierpnia American Idol w poszukiwaniu kandydatów skoncentruje się na stanie Massachusetts. Aby zdobyć miejsce wśród uczestników show, fani mogą wejść na stronę internetową Idol Across America i zadeklarować chęć wzięcia udziału w castingach, które odbywają się wirtualnie, ale na żywo, przed panelem jurorów, którzy od razu wybierać będą uczestników, którzy przejdą do kolejnych etapów castingu.

Pierwszy odcinek 21. sezonu nie ma jeszcze ustalonej daty emisji. Wiadomo jednak, że edycja ma się rozpocząć na początku 2023 roku.

WEM

spot_img

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najpopularniejsze

Ostatnio dodane

- Advertisment -