niedziela, 14 lipca, 2024
Strona głównaUSAAmerykaBary i restauracje w Los Angeles tylko dla zaszczepionych

Bary i restauracje w Los Angeles tylko dla zaszczepionych

W poniedziałek, 8 listopada, w hrabstwie Los Angeles oraz w samym mieście w życie wchodzą nowe przepisy. Zgodnie z nimi w mieście Los Angeles, aby wejść do restauracji, baru, siłowni, centrum handlowego i innych lokali rozrywkowych trzeba będzie okazać dowód szczepienia przeciwko Covid-19.

Od 8 listopada, aby wejść do baru lub restauracji w Los Angeles, należy okazać dowód szczepienia przeciwko Covid-19. Fot. Archiwum WEM

Nieco łagodniejsze przepisy niż w samym mieście będą obowiązywać w hrabstwie Los Angeles, gdzie dowód szczepienia trzeba będzie okazać przy wejściu do barów, winiarni, pubów, klubów nocnych itp., ale obowiązek ten nie obejmuje restauracji. Dowód szczepienia musi zawierać imię i nazwisko zaszczepionej osoby, rodzaj szczepionki i daty podania dawki lub dawek. Oprócz okazania dowodu pełnego szczepienia, klienci będą musieli wylegitymować się też dokumentem tożsamości ze zdjęciem.

Hrabstwo Los Angeles wymaga również, aby osoby w wieku 12 lat i starsze, uczestniczące w dużych imprezach plenerowych, czyli takich, w których uczestniczy co najmniej 10,000 osób, okazywały dowód pełnego szczepienia lub negatywnego wyniku testu na COVID wykonanego w ciągu 72 godzin przed imprezą.

WEM

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najpopularniejsze

Ostatnio dodane

- Advertisment -