poniedziałek, 5 grudnia, 2022
Strona głównaGaleriaNew JerseyBankiet Parady Pułaskiego

Bankiet Parady Pułaskiego

Elegancki bankiet, podczas którego mają okazję zaprezentować się marszałkowie oraz miss lokalnych kontyngentów maszerujących w nowojorskiej Paradzie Pułaskiego, należy do tradycyjnych wydarzeń towarzyszących Paradzie.

Zwykle odbywał się na tydzień lub dwa przed przemarszem 5. Aleją w hotelu Marriott Marquis na Times Square, w tym roku jednak ze względu na wymogi sanitarne obowiązujące w Nowym Jorku zdecydowano się zmienić termin i lokalizację balu. O tym, że była to słuszna decyzja, świadczy zadowolenie kilkuset osób, które w piątkowy wieczór, 12 listopada, zgromadziły się w eleganckich wnętrzach pałacu Venetian w Garfield. Wśród gości obecnych na balu byli m.in. konsul generalny RP w Nowym Jorku Adrian Kubicki, dziennikarka Rita Cosby czy burmistrz Garfield Richard Rigoglioso.

Zabawa rozpoczęła się tradycyjnym polonezem, a Główna Marszałek Parady Pułaskiego Jadzia Heidi Kopala z uśmiechem pełniła rolę gospodyni balu. Bankiet, podobnie jak sama parada, poświęcony był pamięci św. Jana Pawła II. Organizacyjnie wszystko było przygotowane na najwyższym poziomie, a miss i marszałkowie prezentowali się wspaniale. Zresztą, cóż tu dużo pisać – zobaczcie sami, jak wiele pięknych chwil uwieczniono na zdjęciach!

JLS
Fot. Jadzia Heidi Kopala

spot_img

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Najpopularniejsze

Ostatnio dodane

- Advertisment -