czwartek, 18 kwietnia, 2024
Strona głównaPoloniaFlorydaBal walentynkowy w Klubie „Sobieski” w Greenacres

Bal walentynkowy w Klubie „Sobieski” w Greenacres

11 lutego w klubie „Sobieski” w Greenacres na Florydzie odbyło się jedno z najważniejszych wydarzeń w kalendarzu – bal walentynkowy. W pięknie udekorowanej sali balowej ponad 160 osób miało okazję bawić się i tańczyć do muzyki znanej na Florydzie wokalistki Aidy, która wystąpiła w towarzystwie włoskiego perkusisty Giovanniego.

Uczestnicy balu walentynkowego w klubie „Sobieski” bawili się doskonale. Fot. Albert Stępniak

W przerwach o oprawę muzyczną dbał Grzegorz Frąckowiak, który zachwycał publiczność swoim śpiewem i grą na saksofonie przy fortepianowym akompaniamencie Jurka Tabora. Bal zakończył się po 2:00 nad ranem, a wszyscy uczestnicy wychodzili zadowoleni i pełni wrażeń.

Należy wyrazić szczególne uznanie dla wiceprezydent klubu Joli Bertolotti, która odpowiadała za przebieg imprezy i dbała o najdrobniejsze detale, dzięki czemu wszystko przebiegło bezproblemowo i bez żadnych zakłóceń.

Walentynkowy kwartet: Aida Vocal, Giovanni, Grzegorz Frąckowiak i Jurek Tabor. Fot. Albert Stępniak

Bal walentynkowy w klubie „Sobieski” jest już tradycyjnym wydarzeniem i cieszy się dużą popularnością wśród polskich mieszkańców południowej Florydy. Warto podkreślić, że jest to jedna z nielicznych imprez, które nie tylko zapewniają dobrą zabawę, ale także pozwalają na nawiązanie nowych znajomości i integrację polskiej społeczności. Klub „Sobieski” zaprasza wszystkich, którzy szukają wyjątkowego wydarzenia i chcą cieszyć się niezapomnianym wieczorem w doborowym towarzystwie.

Albert Stępniak

spot_img

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najpopularniejsze

Ostatnio dodane

- Advertisment -