sobota, 27 listopada, 2021
Strona głównaUSAMassachusettsAttleboro dołącza do programu Youth Pass

Attleboro dołącza do programu Youth Pass

Władze MBTA, miasta Attleboro i przedstawiciel stanu James K. Hawkins w poniedziałek, 22 listopada ogłosili, że Attleboro dołączyło do programu T’s Youth Pass, który pomaga zapewnić niedrogi dostęp do komunikacji publicznej dla młodych ludzi o niskich dochodach.

W ramach Young Pass młodzież i osoby do 25. roku życia o niskich dochodach będą mogły korzystać ze zniżek w środkach komunikacji miejskiej. Fot. Archiwum WEM

Cieszymy się, że Attleboro dołączyło do programu Youth Pass – stwierdził dyrektor generalny MBTA Steve Poftak. – Program Youth Pass zapewnia zniżki w wysokości 50% na jednorazowe bilety do środków komunikacji publicznej dla kwalifikujących się młodych ludzi i bilety miesięczne za jedyne 30 dolarów – wyjaśnił Steve Poftak podkreślając, że lepszy dostęp do komunikacji oznacza również większy dostęp do możliwości edukacyjnych czy do rynku pracy.

To świetna inicjatywa, która pozwoli naszej młodzieży na lepszy rozwój, da im nowe możliwości – powiedział burmistrz Attleboro Paul Heroux dziękując tym, dzięki którym współpraca doszła do skutku.

Youth Pass to karta, z której mogą korzystać młodzież i osoby do 25. roku życia o niskich dochodach, aby kupić bilet z około 50% zniżką w jedną stronę lub bilet miesięczny LinkPass na przystanki autobusowe, metro i Fairmount Line Zone 1A za jedyne 30 dolarów.

Więcej informacji można znaleźć na stronie: mbta.com/youthpass-eligibility.

WEM

spot_img

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Najpopularniejsze

Ostatnio dodane

- Advertisment -