wtorek, 16 kwietnia, 2024
Strona głównaZnani i LubianiAnna Mucha przerażona szkołą

Anna Mucha przerażona szkołą

Aktorka znana m.in. z „M jak miłość” – Anna Mucha – przyznała się, że przerażają ją wymagania nauczycieli. Gdy zobaczyła pracę domową dla drugiej klasy podstawówki, sapnęła „Ja leżę”. Ma dzieci w wieku, kiedy takie problemy zaczyna się poznawać.

Anna Mucha lubi podzielić się refleksjami na temat macierzyństwa lub absurdami, jak choćby wymaganiami z matematyki. Fot. facebook.com/taannamucha

Anna Mucha wychowuje 11-letnią Stefanię i 8-letniego Teodora. Dba o prywatność rodziny i nie pokazuje dzieci publicznie, ale lubi podzielić się refleksjami na temat macierzyństwa lub absurdami, jak choćby wymaganiami z matematyki. Jej profil na Instagramie obserwuje bowiem ponad 950 tysięcy internautów.

42-letnia Anna Mucha to rodowita warszawianka. W latach 2003-2007 była związana z kontrowersyjnym prezenterem Kubą Wojewódzkim. Dzieci ma z późniejszego związku – z Marcelem Sorą. Zawodowo swoich sił próbowała nie tylko przed kamerą, ale też na scenie teatralnej i przy mikrofonie radiowym – w Radiu Bis oraz Radiostacji. W 2005 r. wystąpiła w teledysku do piosenki Kayah i Krzysztofa Kiljańskiego „Prócz ciebie nic”. Jest odważna w wypowiedziach. W 2006 r. współprowadziła 31. Festiwal Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni, a jej śmiała kreacja oraz niewybredne komentarze (typu: na tym filmie zaśniecie) wywołały wzburzenie środowiska. Szybko odsunięto ją od gali. Od 2003 r. gra Magdę Budzyńską z domu Marszałek w serialu „M jak miłość”.

Halina Kossak

spot_img

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najpopularniejsze

Ostatnio dodane

- Advertisment -