poniedziałek, 15 sierpnia, 2022
Strona głównaZnani i LubianiAnita Werner w wyjątkowym biegu

Anita Werner w wyjątkowym biegu

Anita Werner – jedna z popularniejszych obecnie dziennikarek telewizyjnych – zaskoczyła pozytywnie widzów. Twarz znana z TVN pojawiła się w zupełnie innym kontekście. Zobaczono dziennikarkę bez idealnej fryzury i makijażu, zmęczoną, w sportowym ubiorze – wszystko to za sprawą zaangażowania w bieg „Zabiegaj o Pamięć” upamiętniający bohaterstwo powstańców.

Anita Werner wzięła udział w biegu „Zabiegaj o Pamięć”, upamiętniającym bohaterstwo powstańców warszawskich. Fot. Instagram/anita_werner_official

Zdjęcia z biegu ukazały się w mediach społecznościowych. Na pierwszy rzut oka trudno rozpoznać Anitę Werner. 31. Bieg Powstania Warszawskiego odbył się 30 lipca w przededniu kolejnej rocznicy wydarzenia.

44-letnia dziennikarka prowadząca „Fakty” w TVN biegła wraz z ukochanym Michałem Kołodziejczykiem. Dziennikarka jest wielką pasjonatką biegania. Nie zraziła jej ulewa, która pojawiła się po długich upałach. Przemoczona, ale szczęśliwa, dotarła do mety. „To wyjątkowy bieg i wyjątkowy wieczór, kiedy na starcie są z nami Powstańcy, kiedy w taki sposób – w biegu – można oddać im hołd, podziękować. Cieszę się, że mogłam tu być. A na pamiątkę zostaje mi piękny medal” – tak napisała na Instagramie Anita Werner.

Nie skupiła uwagi wyłącznie na sobie. Zaakcentowała też zaangażowanie innych. „Gratulacje i szacunek dla wszystkich z tego kilkutysięcznego tłumu, których nie powstrzymał deszcz i którzy tym biegiem uczcili rocznicę Powstania. 31. Bieg Powstania Warszawskiego. 10 km. Nasz czas oficjalny 58:45. Choć tym razem czas schodzi na drugi plan, liczy się obecność. #chwałabohaterom” – dodała dziennikarka.

Warto wiedzieć, że dziennikarka spełnia się też pedagogicznie. Od 2017 r. jest wykładowczynią na Wydziale Dziennikarstwa, Informacji i Bibliologii Uniwersytetu Warszawskiego. Sama kończyła filmoznawstwo na Uniwersytecie Łódzkim, a przed studiami zagrała w filmach „Słodko gorzki”, „Dzieje mistrza Twardowskiego” i „To my”. Miała też rolę w serialu „Zostać miss”, po której zrezygnowała z aktorstwa.

Halina Kossak

spot_img

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Najpopularniejsze

Ostatnio dodane

- Advertisment -