niedziela, 26 września, 2021
Strona głównaPoloniaNew Jersey10. Polonijne Mistrzostwa w Tańcu Towarzyskim Joseph Dance Studio

10. Polonijne Mistrzostwa w Tańcu Towarzyskim Joseph Dance Studio

7 kwietnia w sali Cracovia Manor w Wallington, NJ, miejsce miały 10. Polonijne Mistrzostwa w Tańcu Towarzyskim Joseph Dance Studio. Pary taneczne z różnych szkół tańca w metropolii nowojorskiej zaprezentowały tańce towarzyskie: standardowe i latynoamerykańskie.

Mistrzostwa Joseph Dance Studio są kolejnymi na drodze profesjonalnych tancerzy i prowadzą do mistrzostw USA. Oprócz par konkurujących ze sobą w tańcu widzowie zobaczyli również pokazy tańca w wykonaniu grupy baletowej Dance Design, a także grupy młodzieżowej World Best Dancers i specjalnie zaproszonej na tę okazję tanecznej reprezentacji Polonii z Kanady. Turniej o godz. 10 rano otworzył występ niespodzianka – Józef Pałka wystąpił ze swoim najmłodszym, 4-letnim podopiecznym.

Józef Pałka wychowuje polonijną młodzież poprzez taniec już od 27 lat. Tancerze jego szkoły nie tylko zdobyli najwyższe nagrody i medale w tańcu zawodowym, ale również, zapraszani są do uświetniania wszystkich ważnych polonijnych wydarzeń, od Parady Pułaskiego, przez festiwale polonijne, po lokalne imprezy.

Radio Rampa
Fot. Józef Pałka/RadioRAMPA

spot_img

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Najpopularniejsze

Ostatnio dodane

- Advertisment -