wtorek, 19 października, 2021
Strona głównaDziałyCiekawostkiZabawka dla dzieci odtwarza polski rap o kokainie

Zabawka dla dzieci odtwarza polski rap o kokainie

„Tylko jedno w głowie mam, koksu pięć gram” – taką piosenkę mogą usłyszeć dzieci, których rodzice zdecydowali się na zakup zabawki w postaci śpiewającego kaktusa. O pluszowym kaktusie, reklamowanym jako zabawka przyjazna dzieciom, który śpiewa polski rap o kokainie, poinformował portal „Taiwan News”. Zabawka jest dostępna w sieci Carrefour na Tajwanie, a także na kilku platformach internetowych, w tym na Amazonie.

Pluszowy kaktus śpiewający radośnie o „pięciu gramach koksu” jest reklamowany przez producenta jako zabawka pobudzająca kreatywność dzieci. Fot. Amazon.uk

Zgodnie z opisem sprzedawcy zabawka przynosi radość dzieciom, stymuluje ich wyobraźnię oraz może stanowić świetny prezent na urodziny. „Zabawka może tańczyć, śpiewać, poruszać się i obracać. Włóż baterię i naciśnij przycisk, a kaktus będzie się kołysać i śpiewać wesołą piosenkę” – można przeczytać w opisie aukcji na Amazonie. Faktycznie, pluszowy kaktus tańczy w rytm muzyki, a w pamięci urządzenia znajdują się trzy utwory, jednak trudno nazwać je „wesołymi piosenkami”. Jeden z nich to „Gdzie jest biały węgorz? (Zejście)” polskiego rapera Cypisa. To właśnie w tym utworze pojawiają się wersy o kokainie oraz wulgaryzmy.

O tym, że zabawka odtwarza słowa, które zdecydowanie nie powinny być przeznaczone dla uszu dzieci, poinformowała mieszkająca na Tajwanie Polka. Kobieta odwiedziła ze swym dzieckiem sklep Carrefour w mieście Taizhong, gdzie sprzedawany był kaktus. – W kółko powtarzane są słowa o kokainie i próbie samobójstwa. To naprawdę szokujące – powiedziała Polka cytowana przez „Taiwan News”.

WEM

spot_img

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Najpopularniejsze

Ostatnio dodane

- Advertisment -