piątek, 14 czerwca, 2024
Strona głównaUSANowy JorkWraca pociąg z NYC do Montrealu

Wraca pociąg z NYC do Montrealu

Amtrak – we współpracy z VIA Rail Canada (VIA Rail), Departamentem Transportu Stanu Nowy Jork (NYSDOT) i innymi agencjami federalnymi – ogłosił w poniedziałek 20 marca wznowienie obsługi kursów między Nowym Jorkiem a Montrealem. Pierwszy pociąg Adirondack ruszy w poniedziałek 3 kwietnia. Bilety są już dostępne!

Podróż do Montrealu przez malownicze krajobrazy stanu Nowy Jork i gór Adirondack trwa ponad 10 godzin. Fot. Adirondack.net

Podróżujący ze stanu Nowy Jork i Montrealu mogą spodziewać się na pokładzie Adirondack tych samych udogodnień, co w większości pociągów Amtrak. Mowa tu m.in. o bezpłatnym Wi-Fi, swobodzie korzystania z telefonów i urządzeń elektronicznych przez całą podróż, możliwości podróżowania z małymi zwierzętami domowymi w USA, dostępie do wagonu-kawiarni, a ponadto o dużych przestronnych siedzeniach z dużą ilością miejsca na nogi i braku środkowego miejsca.

Jak podkreślił Roger Harris, prezes Amtrak, przywrócenie jednego z najpopularniejszych pociągów na północnym-wschodzie nie byłoby możliwe, gdyby nie silne wsparcie i rzecznictwo senatorów Schumera i Gillibranda, kongresmenki Stefanik oraz partnerów z NYSDOT, VIA Rail i Federalnej Administracji Kolei.

Bilety na podróż linią można nabyć za pośrednictwem Amtrak.com, aplikacji Amtrak, kas biletowych i kiosków Amtrak oraz pod numerem 1-800-USA-RAIL. Podróżni wyjeżdżający z Kanady mogą również zarezerwować bilety na stronie ViaRail.ca lub pod numerem 1-888-VIA-RAIL.

WEM

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najpopularniejsze

Ostatnio dodane

- Advertisment -