sobota, 22 czerwca, 2024
Strona głównaUSAConnecticutPijana stanowa przedstawicielka Robin Comey spowodowała wypadek

Pijana stanowa przedstawicielka Robin Comey spowodowała wypadek

Stanowa przedstawicielka Robin Comey przeprosiła za spowodowanie wypadku samochodowego pod wpływem alkoholu w Hartford. Incydent miał miejsce w czwartek 18 marca, a Robin Comey – reprezentantka Branford w legislaturze stanowej – została aresztowana na miejscu zdarzenia.

Stanowa reprezentantka Robin Comey została aresztowana na miejscu wypadku, który spowodowała będąc pod wpływem alkoholu. Fot. housedems.ct.gov

Chcę przeprosić moich wyborców, moich kolegów ze Zgromadzenia Ogólnego CT, moją rodzinę i przyjaciół za moje aresztowanie pod wpływem alkoholu w czwartek wieczorem. Po wielu przemyśleniach i przy wsparciu mojej rodziny od dziś zaczynam leczenie, aby lepiej zrozumieć chorobę, jaką jest uzależnienie, i uzyskać pomoc, której potrzebuję. Z góry jestem głęboko wdzięczna wszystkim za poświęcenie mi czasu i wsparcie, którego potrzebuję – przekazała Comey w oświadczeniu kilka dni po incydencie.

Comey została również usunięta ze wszystkich komisji przez przewodniczącego Izby Reprezentantów. Policja, która przyjechała na miejsce wypadku, stwierdziła w swoim raporcie, że 55-letnia prawniczka „cuchnęła napojami alkoholowymi, potykała się i traciła równowagę”. Usłyszała też zarzut prowadzenia pod wpływem.

WEM

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najpopularniejsze

Ostatnio dodane

- Advertisment -