piątek, 24 września, 2021
Strona głównaWiadomościPolskaWojciech Maksymowicz przechodzi do Polski 2050

Wojciech Maksymowicz przechodzi do Polski 2050

Do naszego składu dołącza wielki autorytet medyczny prof. Wojciech Maksymowicz – oświadczyła w czwartek szefowa koła parlamentarnego Polska 2050 posłanka Hanna Gill-Piątek. Jako lekarz nie mogę zgodzić się na politykę prowadzącą do zapaści służby zdrowia – powiedział Maksymowicz.

Warszawa, 20.05.2021. Lider Ruchu Polska 2050 Szymon Hołownia (L), były członek Porozumienia Jarosława Gowina, poseł Wojciech Maksymowicz (2P) oraz posłowie koła parlamentarnego Polska 2050 Paulina Hennig-Kloska (P) i Tomasz Zimoch (2L) podczas konferencji prasowej w Sejmie w Warszawie, 20 bm. Na konferencji ogłoszono przejście Wojciecha Maksymowicza do koła parlamentarnego Polska 2050. (jm) PAP/Rafał Guz

Maksymowicz na konferencji Polski 2050 w Sejmie mówił, że po 40 latach pracy, jako lekarz, w interesie ludzi chorych i cierpiących nie może zgodzić się na politykę prowadzącą do zapaści służby zdrowia. „Taką zapowiada zurzędniczała, PR-owska koncepcja Polskiego Ładu” – ocenił.

Powiedział, że docenia wizję Polski 2050 funkcjonowania służby zdrowia. Polski Ład nazwał „antyreformą”.

Maksymowicz był dotychczas posłem Porozumienia, z klubu PiS – w którym był wcześniej – odszedł w połowie kwietnia. (PAP)

Monika Zdziera
mzd/ itm/

spot_img

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Najpopularniejsze

Ostatnio dodane

- Advertisment -