sobota, 31 lipca, 2021
Strona głównaUSAAmerykaTVP Polonia ponownie dostępna w USA!

TVP Polonia ponownie dostępna w USA!

Od 15 lipca br. TVP Polonia ponownie jest szeroko dostępna dla widzów w Stanach Zjednoczonych. Telewizja Polska podpisała umowę z operatorem DISH Network.

TVP Polonia i TVP Wilno są po prawie dwuletniej przerwie ponownie dostępne na terenie USA. Fot. TVP Polonia

W ofercie programowej TVP Polonia widzowie zza oceanu znajdą najlepsze produkcje Telewizji Polskiej, programy dedykowane Polonii, programy informacyjne, serialowe premiery, dokumenty biograficzno-historyczne, filmowe i teatralne premiery oraz programy dla dzieci i młodzieży.

Powrót TVP Polonia do USA zapełni lukę, jaka powstała pod koniec 2019 roku, po zaprzestaniu dystrybucji kanału w tym kraju. Rodacy ponownie zyskają dostęp do najlepszej oferty programów przygotowywanych z myślą właśnie o nich. Zróżnicowana oferta TVP Polonia umożliwi Polonii w USA kontakt z krajem ojczystym, jego tradycją i kulturą, pozwoli być na bieżąco i poznawać polski punkt widzenia – komentuje Mateusz Matyszkowicz, członek zarządu Telewizji Polskiej.

TVP Polonia jest już dostępny na terenie Ameryki Północnej i Południowej od 17 lutego – za pośrednictwem internetu w usłudze stream na stronie tvppoloniastream.tvp.pl, a od 15 lipca został udostępniony dla widzów w Stanach Zjednoczonych przez wiodącego operatora satelitarnego DISH Network oraz w serwisie IPTV/OTT Sling TV.

Więcej informacji można znaleźć na stronie: https://polonia.tvp.pl/53478616/tvp-polonia-w-usa

WEM

spot_img

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Poprzedni artykułOgródki zostają!
Następny artykułKanada otwiera granice

Najpopularniejsze

Ostatnio dodane

- Advertisment -