niedziela, 19 maja, 2024
Strona głównaPoloniaConnecticutŚwiąteczna zabawa Szkoły Języka Polskiego w New Britain

Świąteczna zabawa Szkoły Języka Polskiego w New Britain

Rodzinny Opłatek zorganizowany przez Szkołę Języka Polskiego im. św. Jana Pawła II w New Britain, który odbył się 13 stycznia, stanowił doskonałą okazję do spotkania z przyjaciółmi oraz wspólnej zabawy dla dzieci i dorosłych. Daniel Band wspaniale dopasował muzykę, zapewniając rozrywkę zarówno najmłodszym, jak i starszym uczestnikom. Crystal Ballroom, gdzie miała miejsce impreza, zatroszczył się o smaczną kolację.

Szkolny chór zaprezentował piękne kolędy. Występ wywołał duże emocje i niektórzy z gości nie ukrywali łez wzruszenia. Muzykalne aranżacje kolęd stworzyły niezwykłą atmosferę, przypominając wszystkim świąteczny nastrój.

Dla dzieci przygotowano różnorodne atrakcje, takie jak stoiska z wycinankami, origami, tatuażami, klockami LEGO (za co odpowiadało Collaborative Education Center) oraz malowaniem twarzy. Nie zabrakło również klauna, który doskonale bawił najmłodszych, pozwalając rodzicom swobodnie szaleć na parkiecie. Jednak jednym z najpiękniejszych momentów był wspólny taniec rodziców i dzieci, tworzący niepowtarzalne chwile, które zapadną głęboko w pamięć.

Joanna Chojnowski-Schroeder
opr. JS
Fot. Archiwum szkoły – S. Baldowski, J. Chojnowski-Schroeder

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najpopularniejsze

Ostatnio dodane

- Advertisment -