niedziela, 26 września, 2021
Strona głównaPoloniaFlorydaStudio Figura – Twoja szansa na sukces!

Studio Figura – Twoja szansa na sukces!

Zabiegi oferowane przez Studio Figura – firmę, która od prawie 15 lat podbija polski i europejski rynek – pomagają kobietom zrzucić bądź utrzymać wagę, poprawić samopoczucie oraz zadbać o kształt ciała. Wiele osób już te osiągnięcia uznałoby za sukces, lecz Studio Figura jest nie tylko kluczem do lepszego wyglądu i samopoczucia, lecz również do niezależności i sukcesu finansowego. Firma, której działalność oparta jest na własnych produktach i metodach, właśnie otworzyła swoją pierwszą amerykańską lokalizację w Palm Coast na Florydzie i aktywnie szuka osób do prowadzenia własnych lokalizacji w innych miejscach na terenie całych Stanów Zjednoczonych na zasadzie franczyzy. O tym, czym dokładnie jest Studio Figura oraz jakie możliwości daje ekspansja w USA polonijnym przedsiębiorcom, opowiada Marcin Waszkiewicz – dyrektor do spraw rozwoju na Amerykę.

Uroczyste przecięcie wstęgi podczas otwarcia pierwszej lokalizacji Studio Figura w USA, które odbyło się 12 września w Palm Coast na Florydzie. Fot. Wojciech Wagner

„Biały Orzeł”: W Palm Coast na Florydzie dwa tygodnie temu zostało otwarte pierwsze Studio Figura na amerykańskiej ziemi. Czym dokładnie jest Studio Figura?

Marcin Waszkiewicz: Studio Figura to połączenie konceptu fitness oraz wellness, gdzie kobiety mogą skorzystać z indywidualnych zabiegów w celach takich jak zgubienie bądź utrzymanie obecnej wagi oraz modelowanie ciała i ujędrnienie skóry. Studio Figura to firma, która powstała w Polsce i dynamicznie się rozwija – już nie tylko w Polsce, ale również w Europie. Łącznie obecnie funkcjonuje już ponad 1000 oddziałów na całym świecie, głównie w Europie. Nowo otwarte Studio Figura w Palm Coast jest w pełni funkcjonującym oddziałem, ale również miejscem, gdzie potencjalni właściciele kolejnych lokalizacji na terenie USA mogą zapoznać się z koncepcją oraz naszą działalnością. Jest to też nasza siedziba na USA.

Co skłoniło Was do tego, aby ten koncept i markę wprowadzić na rynek amerykański?

Jest to coś nowego, coś, czego nie ma obecnie na tutejszym rynku. Po pierwsze: jest to miejsce stworzone specjalnie z myślą o kobietach. Po drugie: salony Studio Figura łączą koncept fitness i wellness, które wspomagane są naszą własną linią suplementów oraz kosmetyków. Warto zaznaczyć, że wszystkie nasze sprzęty służące do modelowania sylwetki są oparte na naszym projekcie i są produkowane przez naszą firmę. Nie są to typowe maszyny, jakie znajdziemy na każdej siłowni, będące jedynie narzędziami do ćwiczeń, a ćwiczenia te trzeba wykonywać samemu. Nasz koncept polega na tym, że większość zabiegu wykonuje sama maszyna. Na przykład na zwykłym rowerku na siłowni można spalić do 300 kalorii w ciągu 30 minut. Na naszych maszynach można spalić trzy, nawet cztery razy tyle kalorii w tym samym czasie. Na naszym rowerku ćwiczy się w specjalnym kombinezonie, w specjalnej komorze pod ciśnieniem, co pomaga spalić o wiele większą ilość kalorii. To jest właśnie przykład, jak nasze technologie wspomagają ćwiczenia i spalają więcej tkanki tłuszczowej.

Jak wygląda typowa wizyta w Studio Figura?

Pierwsza wizyta zaczyna się od konsultacji. Przeprowadzamy analizę składu ciała oraz ankietę na temat zdrowia, trybu życia oraz celów, które mogą dotyczyć utraty wagi lub polepszenia wyglądu ciała i skóry. Oczywiście nasza oferta jest o wiele szersza niż sama utrata wagi. Na podstawie analizy jesteśmy w stanie dopasować program zajęć, odpowiednie maszyny, dietę bądź ewentualnie suplementy. Idealny program opiera się na korzystaniu z trzech stref: fitness czyli ćwiczenia, wellness, czyli zabiegi wykonywane przez maszyny oraz kosmetologii. Polecamy od 2 do 3 wizyt w tygodniu, aby osiągnąć optymalne rezultaty.

Po jakim czasie można zaobserwować bądź poczuć jakąś różnicę?

Są zabiegi, po których różnicę można zauważyć lub zmierzyć już po jednym zabiegu. Na przykład jedna z maszyn, jaką posiadamy, to lipolaser, który zmniejsza obwód określonych partii ciała. Po jednym zabiegu można zaobserwować różnicę do 3 centymetrów. Oczywiście to wszystko zależy od stanu i budowy fizycznej danej osoby. Osoba, która posiada sporo tkanki tłuszczowej, od razu zauważy różnicę.

Jakie są koszty związane z poddaniem się takiemu programowi?

Koszty pojedynczych zabiegów zaczynają się od $19. Koszty zabiegów są niższe, jeżeli jest to terapia w pakiecie. Natomiast pierwsza konsultacja oraz możliwość spróbowania każdej maszyny jest bezpłatna i bez zobowiązania. Należy tylko się na taką konsultację umówić, wypróbować maszyny i podjąć decyzję, czy dana osoba ma ochotę zaangażować się w program.

Oddział w Palm Coast zainaugurował ambitne plany rozwojowe na USA. Na czym one polegają?

Działamy na zasadzie franczyzy, więc szukamy osób, którym pomożemy otworzyć w nowych lokalizacjach kolejne oddziały Studio Figura, których dane osoby same będą właścicielami. Interesują nas całe Stany Zjednoczone, obecnie powstaje nasza druga lokalizacja w stanie New Jersey. Inwestycja, aby otworzyć takie studio, to między 80 a 120 tysięcy dolarów plus wynajęcie lokalu o powierzchni około 2,000 stóp kwadratowych. Gwarantujemy terytorium – tak, aby nowy właściciel Studio Figura mógł swobodnie działać, bez obawy przed konkurencją. Częścią pakietu jest też szkolenie przed otwarciem oraz w trakcie prowadzenia studia.

Jako że jest to nowy koncept, który wprowadzacie na rynek, czy propozycja wiąże się ze sporym ryzykiem?

Studio Figura jest rentowne już przy 15-20% użytkowości. Formuła ta jest sprawdzona na podstawie około tysiąca punktów, jakie już funkcjonują w całej Polsce oraz Europie. Myślę, że jest to niesamowita okazja o dość niskim ryzyku.

Promocja


Na czym polega Studio Figura?

Strefa fitness

W strefie fitness oferujemy stacje treningowe o szerokim spektrum działania, które pomagają wymodelować i wysmuklić ciało, a jednocześnie dbają o skórę na poziomie komórkowym, ujędrniając ją oraz zagęszczając.

Strefa wellness

W strefie wellness mamy do dyspozycji nowoczesne urządzenia, które w bezbolesny i mało inwazyjny sposób zadbają o nasze ciało oraz skórę, likwidując obrzęki, cellulit, pomagając zgubić zbędne centymetry oraz oddziałując pielęgnacyjnie na skórę.

Kosmetologia estetyczna

Dysponujemy szerokim wachlarzem innowacyjnych urządzeń kosmetologicznych, pozwalających osiągnąć spektakularne rezultaty w dziedzinie kosmetologii estetycznej. Nasze kombajny kosmetyczne umożliwiają wykonywanie najnowocześniejszych zabiegów, stanowiących przełom w dziedzinie małoinwazyjnych metod walki z postępującym starzeniem skory.

Suplementy

Mamy własną linię suplementów oczyszczających i odchudzających. Linia zielona to suplementy oczyszczające, natomiast linia niebieska wspomaga odchudzanie. Nasze produkty nie uzależniają organizmu.

Kosmetyki

Posiadamy własną linię kosmetyków, których jesteśmy producentem. Wszystkie kosmetyki posiadają atesty i są w 100% naturalne.


Kontakt:
Studio Figura USA
6 Meridian Home Lane
Hammock Professional Plaza
Palm Coast, FL 32137
Tel. 386-302-0057
E-mail: office@studiofigura.us
www.studiofigura.us

spot_img

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Najpopularniejsze

Ostatnio dodane

- Advertisment -