niedziela, 21 lipca, 2024
Strona głównaUSAFlorydaStatek nudystów zawita do Miami

Statek nudystów zawita do Miami

Jeśli dla kogoś z mieszkańców Florydy wymarzone wakacje to rejs statkiem nudystów, już w przyszłym roku będzie możliwość, by spełnić to marzenie!

Statek pełen nagich pasażerów wypłynie w rejs z Miami w lutym przyszłego roku. Fot. Cruise Line

W lutym 2025 roku „Big Nude Boat” wypłynie z Miami i zabierze nagich podróżników w 11-dniowy rejs po Karaibach – do takich miejsc jak Bahamy, Portoryko, St. Maarten i Saint Lucia. Rejs, będący owocem współpracy firmy wycieczkowej Bare Necessities i norweskiej linii Cruise Line, rozpocznie się 3 lutego i zakończy 14 lutego – w Walentynki.

Jak wyjaśnia na swojej stronie internetowej firma Bare Necessities, rejs nie jest orgią i w zasadzie pod wieloma względami przypomina on każdą inną wielodniową wyprawę morską po Karaibach.

Jak można się spodziewać, na pokładzie obowiązują pewne zasady. Pasażerom nie wolno chodzić nago, gdy statek zacumowany jest w porcie, mają obowiązek nosić ubrania podczas wszystkich posiłków w jadalniach na statku, a nago muszą zawsze siedzieć na ręczniku – co jest standardową etykietą wśród nudystów. Bielizna i stroje fetyszystów również są zabronione, zdjęcia i filmy przedstawiające towarzyszy rejsu są zabronione bez uprzedniej zgody.

Ponadto na statku będą umieszczone także znaki „Strefy zakazu zdjęć” wokół basenu i w salach tanecznych.

AM

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najpopularniejsze

Ostatnio dodane

- Advertisment -