sobota, 22 czerwca, 2024
Strona głównaUSANew JerseySprzeciw wobec nowej opłaty

Sprzeciw wobec nowej opłaty

New Jersey ostro sprzeciwia się wprowadzeniu nowego planu opłat, który ma wejść w życie w Nowym Jorku już wiosną 2024 roku. Stanowi ustawodawcy chcą go blokować. W tym celu rozpoczęli pracę nad rozwiązaniami prawnymi, które uderzałyby w finansowanie dla Nowego Jorku przez Federalną Administracje Autostrad.

Senator Bob Menendez przedstawił ustawę, która okroiłaby dofinansowanie dla miasta Nowy Jork z Federalnej Administracji Autostrad za wprowadzenie dodatkowych opłat za wjazd na Manhattan. Fot. Flickr

W poniedziałek 15 maja senator Bob Menendez przedstawił propozycję ustawy federalnej, która miałaby zahamować wejście w życie kontrowersyjnych opłat, przeciwko którym opowiedzieli się niemal wszyscy reprezentanci w Garden State, niezależnie od opcji politycznej.

Jeśli propozycja Menendeza wejdzie w życie, odbierze środki finansowe nowojorskiej Federalnej Administracji Autostrad. Przełoży się to na kosztowne straty dla Nowego Jorku. Metropolia mogłaby stracić tyle samo środków z federalnych funduszy na autostrady, ile zyskałby na nowych opłatach pobieranych od kierowców.

WEM

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najpopularniejsze

Ostatnio dodane

- Advertisment -