czwartek, 25 lipca, 2024
Strona głównaUSAMassachusettsRuszyła stanowa strona dla ofiar przemocy

Ruszyła stanowa strona dla ofiar przemocy

Mieszkanki i mieszkańcy Massachusetts, którzy przeżyli napaść seksualną bądź doświadczyli przemocy domowej, mogą szukać pomocy w nowym miejscu. Mowa tu o nowej stanowej stronie internetowej, uruchomionej w piątek 9 września przez administrację gubernatora stanu Charliego Bakera. Jest to wygodna baza, w której zestawione zostały kluczowe zasoby pomocowe połączone z interaktywnym narzędziem do mapowania.

Nowa strona jest źródłem niezbędnych informacji dla ofiar napaści seksualnej bądź przemocy. Fot. Flickr

Strona internetowa na Mass.gov — stworzona przez agencje wykonawcze i Radę Gubernatora ds. Napaści Seksualnych i Przemocy Domowej pod przewodnictwem Karyn Polito — zawiera kluczowe informacje, mogące stanowić pomoc dla osób doświadczających przemocy. Zamieszczone zostały tu dane na temat zakwaterowania, zasobów prawnych i możliwości wsparcia w poszukiwaniu zatrudnienia.

Na stronie znajdują się także szczegółowe informacje na temat Sexual Assault Nurse Examiner Program, centrów kryzysowych związanych z gwałtem i SafeLink – ogólnostanowej infolinii ds. przemocy domowej 24/7, w której adwokaci łączą ofiary z lokalnymi zasobami.

Więcej informacji o serwisie znaleźć można na stronie Mass.gov.

WEM

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najpopularniejsze

Ostatnio dodane

- Advertisment -