czwartek, 8 czerwca, 2023
Strona głównaUSANowy JorkRekordowe koszty nadgodzin w NYPD

Rekordowe koszty nadgodzin w NYPD

Zgodnie z przewidywaniami stanowych urzędników, o których poinformowali w poniedziałek 20 marca, policyjne nadgodziny osiągną w tym roku podatkowym koszt 740 milionów dolarów. Jest to kwota prawie dwukrotnie wyższa niż budżet NYPD przeznaczony na dodatkowe obowiązki. Ponadto jest najwyższą odnotowaną w ostatniej dekadzie.

Departament policji miasta Nowy Jork przewiduje, że wyda w tym roku ponad 740 milionów dolarów na nadgodziny. Fot. Facebook.com/NYPD

Jak wynika z nowego raportu przedstawionego przez miejskiego rewizora Brada Landera, wydatki departamentu na ten cel przekroczyły już 374 miliony dolarów, w tym niemal 100 milionów dolarów tylko od lutego, a do końca roku podatkowego 2023 pozostały jeszcze cztery miesiące.

Komisarz policji Keechant Sewell i inni szefowie NYPD bronili wydatków podczas długiego przesłuchania przed komisją budżetową, które odbyło się w poniedziałek 20 marca. Tłumaczyli członkom rady, że malejąca liczba pracowników departamentu uzasadnia dodatkowe fundusze na wynagrodzenie.

WEM

spot_img

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najpopularniejsze

Ostatnio dodane

- Advertisment -