poniedziałek, 20 maja, 2024
Strona głównaPoloniaNowy JorkPowitanie wakacji w Kids Academy w Lindenhurst

Powitanie wakacji w Kids Academy w Lindenhurst

W piątek, 25 czerwca, w Kids Academy odbyło się zakończenie roku szkolnego dla 5-latków, kończących przedszkole, i 4-latków, którzy będą kontynuować naukę w nowym roku szkolnym.

Właścicielką, nauczycielką i dyrektorką Kids Academy jest Marta Wesołowski, która wspólnie z Grażyną Strumiło – nauczycielką najmłodszych i panią Basią – najmilszą babcią wszystkich przedszkolaków tworzy z dziećmi niezapomniane, patriotyczne spektakle. Do tradycji należy, iż każdy przedszkolak, który otrzymuje dyplom ukończenia Kids Academy, zna hymn Polski, „Katechizm polskiego dziecka”, alfabet, potrafi recytować wierszyki, pamięta, ile mamy kontynentów oraz – co najważniejsze! – umie wspólnie się bawić.

W dniu rozdania dyplomów przedszkolaki w obecności zaproszonych gości i rodziców zaprezentowały wyżej wymienione umiejętności, wykazując się talentem muzycznym, aktorskim i tanecznym. Wszystkie dzieci oprócz dyplomu ukończenia Kids Academy otrzymały też medale i nagrody. Radość przedszkolaków i rodziców była z kolei największą nagrodą dla nauczycielek. Gratulacje i do zobaczenia w przyszłym roku szkolnym!

Elżbieta Popławska
Fot. Kids Academy

Najpopularniejsze

Ostatnio dodane

- Advertisment -