niedziela, 21 lipca, 2024
Strona głównaPoloniaPolonia w AmerycePolskie produkty na targach w Chicago

Polskie produkty na targach w Chicago

Targi National Restaurant Association Show to największe coroczne spotkanie profesjonalistów z branży gastronomicznej na półkuli zachodniej. A tegoroczna edycja targów, które odbyły się w połowie maja w chicagowskim McCormick Place, była z pewnością wyjątkowa – nie tylko ze względu na wielkość imprezy (największej w jej historii, zarówno pod względem miejsca ekspozycyjnego, jak i zarejestrowanych uczestników), ale także ze względu na ponowne otwarcie polskiego pawilonu w ramach Global Food Expo.

Uroczystego otwarcia polskiego pawilonu dokonali konsul Agata Grochowska z Konsulatu Generalnego RP w Chicago oraz Michał Rzeźnik, który kieruje Zagranicznym Biurem Handlowym Polskiej Agencji Inwestycji i Handlu w Chicago. Oboje następnie przedstawili polskie firmy biorące udział w wydarzeniu i prezentujące na nim swoje produkty: Antonius Caviar, Młynomag, Sonko – Dbaj o Siebie, KASKAT Dairy, JANEX oraz Pszczelarz Kozacki

Udział w targach był doskonałą okazją do zaprezentowania swoich produktów i usług globalnej publiczności oraz nawiązania kontaktu z potencjalnymi klientami i partnerami biznesowymi. Po ceremonii otwarcia odbyło się spotkanie networkingowe, którego gospodarzem była PAIH.

JS
Fot. PAIH

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najpopularniejsze

Ostatnio dodane

- Advertisment -