wtorek, 21 września, 2021
Strona głównaWiadomościPolskaPolska: nikt nie zmarł wczoraj z powodu COVID-19

Polska: nikt nie zmarł wczoraj z powodu COVID-19

Badania potwierdziły 91 nowych przypadków zakażenia koronawirusem, nikt nie zmarł z powodu COVID-19 – poinformowało w poniedziałek Ministerstwo Zdrowia.

Warszawa, 22.04.2021. Koronawirus w Polsce. Personel medyczny na oddziale intensywnej terapii OIT w szpitalu modułowym dla chorych na COVID-19, na terenie Wojskowego Instytutu Medycznego w Warszawie, 22 bm. Fot. Leszek Szymański/PAP

Resort podał, że nowe przypadki pochodzą z województw: śląskiego (12), małopolskiego (11), lubelskiego (9), mazowieckiego (9), dolnośląskiego (8), pomorskiego (8), łódzkiego (5), podkarpackiego (5), świętokrzyskiego (5), wielkopolskiego (4), kujawsko-pomorskiego (3), podlaskiego (3), warmińsko-mazurskiego (3), zachodniopomorskiego (2) i z lubuskiego (1).

W informacjach o trzech zakażeniach nie podano adresu. Dane te uzupełni inspekcja sanitarna.

Nikt nie zmarł Z powodu COVID-19.

Łącznie od 4 marca ub.r., gdy wykryto w Polsce pierwsze zakażenie SARS-CoV-2, potwierdzono 2 883 120 przypadków. Zmarło 75 261 osób z COVID-19.

Resort zdrowia zaznacza, że w związku z korektami wprowadzanymi przez laboratoria w systemie EWP globalna liczba zakażeń i zgonów od początku pandemii może nie być sumą kolejnych dziennych zakażeń lub zgonów.

Danuta Starzyńska-Rosiecka/PAP

spot_img

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Najpopularniejsze

Ostatnio dodane

- Advertisment -