czwartek, 25 lipca, 2024
Strona głównaPromocjaPijawki – uzdrawiający cud natury

Pijawki – uzdrawiający cud natury

Najwięksi lekarze świata, począwszy od Hipokratesa, twierdzili, że tylko w zakwaszonym organizmie mogą powstać choroby. Tak więc ich motto brzmiało: oczyść organizm, a wszystkie choroby znikną. Także popularne było twierdzenie: jeśli masz wiele różnych objawów chorobowych, to twój kręgosłup nie jest w porządku.

Hirudoterapeuta Andrzej Pluciński pijawki wykorzystuje w codziennej praktyce. Fot. Janusz M. Szlechta

Dziś prawie każdy ma problemy zdrowotne. Przybyło nam toksyn i niezdrowego jedzenia, a to powoduje, że ciało choruje. Dlatego tak ważne jest, by oczyścić organizm z toksyn, które wkładamy w siebie w postaci złej diety, kosmetyków, środków czyszczących/piorących, plastików, chemii w miejscu pracy i otoczeniu, itp. Jest wiele sposobów, by skutecznie oczyścić organizm. Jednym z najlepszych od wieków są pijawki.

Pijawki były używane już w starożytnym Rzymie, Egipcie czy Grecji; pod chłopskimi strzechami i na królewskich dworach. W USA pijawek używa zarówno większość dużych szpitali, jak i indywidualni terapeuci i lekarze. W Izraelu pijawki są używane przez wojskowych lekarzy w codziennej praktyce. Co takiego cudownego może zaoferować pijawka?

Pijawki wpuszczają do ciała pacjenta swoją „ślinę”, w której znajduje się wiele aktywnych związków chemicznych. Zabijają one bakterie, wirusy, rozpuszczają toksyny, otwierają żyły i tętnice, rozrzedzają krew, obniżają ciśnienie krwi i cholesterol, likwidują arytmię serca, migreny, reperują wiązki nerwowe, np. nerw kulszowy, zwalczają bóle w nogach, dłoniach, kolanach, kręgosłupie, działają na opuchnięte nogi, infekcje zatok, uszu i zębów, rany, bolesne miesiączki, szumy w uszach, tarczycę, cukrzycę, prostatę, hemoroidy, żylaki, cysty… można długo wyliczać.

Rosyjscy i niemieccy naukowcy i hirudoterapeuci (specjaliści leczenia pijawkami) wyliczyli 530 chorób, które można wyleczyć pijawkami. Nawet w Tampie na Florydzie w miejskim szpitalu jest klinika używająca pijawek. Pijawki powodują, że organy wracają do swojego genetycznie zaprojektowanego stanu – homeostazy, czyli zdrowia. Pijawki można używać prawie przy wszystkich schorzeniach, bo pijawka tak naprawdę niczego nie leczy, tylko oczyszcza i uaktywnia organy, system krwionośny i limfatyczny, zabija patogeny i uwaga – likwiduje stany zapalne, które są początkiem każdej choroby. Jeśli do tego poprawimy dietę i wyeliminujemy z życia toksyczne chemikalia, to powrót do zdrowia będzie szybki. Poniżej parę przykładów bardzo typowych dolegliwości.

Pani Anna, lat 47, przyszła z bólem w stawie ramiennym i drętwiejącymi palcami rąk. Była u wielu specjalistów. Do tego cierpiała na ból w nadgarstku. Werdykt – operacja. Pani Anna wybrała pijawki. Po przystawieniu ich na górnej części kręgosłupa było lepiej, ale wciąż bolało – był silny stan zapalny. Pijawki przystawiono wokół stawu ramiennego, co przyniosło dużą poprawę, potem wokół nadgarstka. Wkrótce pani Anna uwolniła się od bólu, operacji nie będzie.

Pan Stanisław, lat 62, przyszedł z bolącym kolanem. Zażyczył sobie przystawienia pijawek z boku kolana. Po tygodniu była mała poprawa, ale nadal ból był odczuwalny w dole kręgosłupa i w pośladku. Po przystawieniu tam pijawek pan Stanisław odczuł wielką poprawę. Terapię powtórzono kilka razy i w końcu pan Stanisław stwierdził, że bólu już nigdzie nie czuje.   

Pani Magda, lat 55, przyszła, bo od ponad dwóch lat wszystko ją bolało naprzemiennie: raz prawy bok, raz lewe ramię, czuła kłucie w klatce piersiowej itd. Bóle te przemieszczały się co jakiś czas, nie było w tym wzorca bólu ani logiki. Mając dobre ubezpieczenie przeszła przez ponad rok przez wszystkie możliwe badania, testy, pomiary. Odwiedziła wszystkich możliwych specjalistów. Jej badania wyszły dobrze. W końcu lekarz zaproponował wizytę u psychiatry, bo stwierdził, że pani Magda ma urojone choroby. To przebrało jej miarę cierpliwości. Zaczęła szukać innych metod i terapii, aż natknęła się na terapię pijawkami. Bardzo bała się pijawek, ale doświadczenia minionych dwóch lat popchnęły ją do spróbowania. Warto wiedzieć, że jeśli wszystko boli, to znaczy, że nic nie boli, tylko gdzieś jest zakłócona komunikacja między mózgiem i narządami, trzeba więc oczyścić organizm. Pozytywne efekty zaczęły być widoczne, ale w czasie jednej z wizyt okazało się, że pani Magda czuje ból w górnej partii szyi. Pijawki zaczęły pracować od góry kręgosłupa, schodząc w dół. Okazało się, że w całym kręgosłupie, przy każdym kręgu były stany zapalne (a pijawki doskonale likwidują stany zapalne). Po kompleksowym oczyszczeniu całego ciała kładąc pijawki na kręgi przywrócona została „łączność” między mózgiem i każdym organem. Z każdą wizytą pani Magda czuła się lepiej. Była to cudowna przemiana z kobiety obolałej, przygnębionej, nerwowej i rozgoryczonej w osobę uśmiechniętą, wyprostowaną, pełną pozytywnej energii.

Pani Justyna, lat 58, miała nadwagę, arytmię serca, spuchnięte nogi, wysokie ciśnienie krwi. Brakowało jej energii, było jej często chłodno, cierpiała na bóle głowy i bardzo się pociła. Bolały ją wszystkie stawy, a w szczególności kolana i dolny kręgosłup. Brała wiele tabletek, korzystała też z inhalatora, żeby lepiej oddychać. Nie wierzyła w pijawki, a przyszła tylko dlatego, że jej babcia wiele razy opowiadała jak to dawniej ludzie leczyli się pijawkami. Po przyłożeniu pijawek na wątrobę jej stan się poprawił, lżej się oddychało, wróciła energia. Pani Justyna zrozumiała, jak działają pijawki i zdecydowała się na kompleksowe oczyszczanie ciała. Zmiana diety przyszła powoli, ale rezultaty zaczęły być widoczne. Powoli zniknęły kolejne objawy, pani Justyna w konsultacji z lekarzem odstawiła kolejne lekarstwa, zrzuciła także parę kilo, poczuła się dużo lepiej. Ostatnie wyniki są doskonałe, wszystko w normie.

Pan Marek, lat 69, przez wiele lat miał migreny, bóle głowy, szumy w uszach. Brał codziennie garść leków, mówiono mu, że ma depresję, był zgaszony i apatyczny. Pierwszym krokiem było oczyszczenie wątroby. Po drugim razie pan Marek zaczął żywo rozmawiać i reagować. Pijawki zaczęły oczyszczać cały organizm i przez cały ten czas nie było ani jednego ataku migreny. Pan Marek zmienił też dietę. Zakończył terapię pijawkami w doskonałym samopoczuciu i bez migren. Po roku od terapii pan Marek nadal czuje się rewelacyjnie, zapomniał, co to migreny czy depresja.

Opisani powyżej to szczęśliwi ludzie, którzy znaleźli naturalny sposób na odbudowanie zdrowia. Takie przykłady można wyliczać godzinami. Jeśli oczyścimy nasze ciało (kompleksowe oczyszczanie ciała pijawkami), to nasz organizm wróci do zdrowia. To takie proste. Pijawek oczywiście używa się także lokalnie, jeśli nie trzeba robić oczyszczania całego organizmu.

Andrzej Pluciński


Po więcej informacji i by zamówić wizytę należy dzwonić pod numer 646-460-4212.
Pijawki używane są tylko jeden raz. Gabinet znajduję się w Sarasocie na Florydzie.
www.SilesianHolisticCenter.com


Ten artykuł powstał w celach edukacyjnych i w żadnym wypadku nie może zastępować porady medycznej. Treści artykułów promocyjnych nie odzwierciedlają stanowiska redakcji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najpopularniejsze

Ostatnio dodane

- Advertisment -