sobota, 27 listopada, 2021
Strona głównaUSAFlorydaPierwsza Dama Florydy walczy z rakiem piersi

Pierwsza Dama Florydy walczy z rakiem piersi

Casey DeSantis, żona urzędującego od stycznia 2019 roku gubernatora Florydy, zmaga się z nowotworem. Wiadomość mediom przekazał w oświadczeniu Ron DeSantis, podkreślając przy tym powagę sytuacji, określając ją mianem najtrudniejszego testu życia żony. Równocześnie zaznaczył, że ma ona pełne wsparcie całej rodziny i mieszkańców Florydy.

41-letnia żona gubernatora Florydy, Casey DeSantis, oznajmiła publicznie, że walczy z rakiem piersi. Fot. Wikipedia

41-letnia Casey DeSantis jest matką trójki dzieci, z których najmłodsze przyszło na świat po tym, jak Ron DeSantis objął stanowisko gubernatora stanu. Jako Pierwsza Dama Florydy brała aktywny udział w życiu politycznym i wspierała gubernatora w jego działaniach. Szczególną uwagę zwracała na kwestie związane z problemami psychicznymi. Często z dziećmi towarzyszyła mężowi w trakcie oficjalnych wydarzeń.

Wsparcie dla pierwszej damy okazali nie tylko rodzina i mieszkańcy Florydy, ale i politycy obu partii. Zarówno Demokraci, jak i Republikanie, życzyli – głownie za pośrednictwem mediów społecznościowych – Casey DeSantis szybkiego powrotu do zdrowia i wytrwałości w walce o nie.

AM

spot_img

Najpopularniejsze

Ostatnio dodane

- Advertisment -