wtorek, 23 kwietnia, 2024
Strona głównaUSAConnecticutOśrodek opieki Middlesex Health Care Center w Middletown zostanie zamknięty na początku...

Ośrodek opieki Middlesex Health Care Center w Middletown zostanie zamknięty na początku marca

Ośrodek opieki Middlesex Health Care Center przekazał w komunikacie informację dotyczącą planowanego zamknięcia. Powód? Wśród czynników, które miały wpływ na decyzję, wskazano m.in. „potrzebę znaczących modernizacji fizycznych zakładów, personelu, rosnących kosztów operacyjnych i innych względów finansowych”.

Ośrodek opieki Middlesex Health Care Center na 150 łóżek w Middletown zostanie zamknięty na początku marca. Fot. Pexels

Aktualnie pod opieką ośrodka przebywa 55 mieszkańców. Zgodnie z oświadczeniem centrum placówka nie zostanie zamknięta, dopóki wszyscy nie zostaną bezpiecznie wypisani. Nastąpić ma to na początku marca.

„Ze smutkiem dzielę się wiadomością dotyczącą zamknięcia Middlesex Health Care Center” – przekazał w oświadczeniu Larry Santilli, prezes i dyrektor generalny Athena Health Care Systems.

„Żyjemy w trudnym środowisku opieki zdrowotnej i decyzja ta została podjęta po dokładnej ocenie wszystkich dostępnych opcji. Naszym priorytetem pozostają nasi mieszkańcy, ich rodziny i nasz personel. Dołożymy wszelkich starań, aby ten proces był jak najbardziej płynny dla naszych mieszkańców, aby zapewnić im bezpieczeństwo i dobre samopoczucie” – powiedział.

Dodał, że administracja współpracuje z personelem Middlesex w celu zidentyfikowania dostępnych możliwości zatrudnienia w sieci Athena, a także u innych lokalnych pracodawców.

AM

spot_img

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najpopularniejsze

Ostatnio dodane

- Advertisment -