niedziela, 26 maja, 2024
Strona głównaUSANowy JorkNowy Jork najlepszym stanem do życia dla singli

Nowy Jork najlepszym stanem do życia dla singli

Gdzie najlepiej mieszkać, jeśli jest się singlem? Jak się okazuje, w Nowym Jorku. Stan wydaje się być wyjątkowo atrakcyjną opcją dla osób poszukujących miłości. A przynajmniej tak wynika z badania przeprowadzonego przez WalletHub. Witryna poświęcona finansom osobistym postanowiła porównać warunki, którymi różnią się poszczególne stany. Nowy Jork zajmują drugie miejsce.

W rankingu wzięto pod uwagę między innymi ilość restauracji i kin, które często wybierane są jako miejsca, gdzie odbywają się pierwsze randki. Fot. Archiwum WEM

Autorzy zestawienia WalletHub przyjrzeli się w sumie 30 wskaźnikom, które miały dawać obraz stanu najbardziej przyjaznego randkom. Badanie przeprowadzili we wszystkich 50 stanach. Wśród elementów, które wzięli pod uwagę, znalazły się m.in. liczba dorosłych singli, ich równowaga płci, dostępność randek internetowych, liczba restauracji i kin na mieszkańca, wskaźnik przestępczości i średni dochód gospodarstwa domowego.

Wyniki Nowego Jorku dały mu mocne drugie miejsce – tuż za Kalifornią. W pierwszej dziesiątce znalazły się także Floryda, Teksas, Pensylwania, Illinois, New Jersey, Massachusetts, Wisconsin i Wirginia.

WEM

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najpopularniejsze

Ostatnio dodane

- Advertisment -