czwartek, 25 lipca, 2024
Strona głównaUSANew JerseyNew Jersey wyda 100 milionów dolarów na naprawę 20 promenad w Jersey...

New Jersey wyda 100 milionów dolarów na naprawę 20 promenad w Jersey Shore

Gubernator Phil Murphy i inni prawodawcy ogłosili utworzenie funduszu na rzecz ochrony promenady w Asbury Park. Mowa tu o środkach w wysokości 100 milionów dolarów.

Hala kongresowa Asbury Park i teatr Paramount to jedne z najbardziej zapadających w pamięć zabytków na wybrzeżu New Jersey. Fot. Getty Images

Fundusz, który według Murphy’ego pochodzi z American Rescue Plan, obejmuje 20 milionów dolarów na dokończenie naprawy kultowej promenady Asbury Park Boardwalk oraz pomoc w naprawie sali kongresowej i innych znajdujących się tam obiektów.

The Boardwalk Preservation Fund to znacznie więcej niż 100 milionów dolarów inwestycji w infrastrukturę w tych społecznościach. To inwestycja w więcej wakacji, więcej muzyki i więcej wspomnień – powiedział Murphy. – Witamy w Jersey Shore latem 2024 roku – dodał.

Hala kongresowa Asbury Park i teatr Paramount to jedne z najbardziej zapadających w pamięć zabytków na wybrzeżu Jersey.

Dużą część funduszy otrzyma także Atlantic City. Pieniądze zostaną również przeznaczone na budowę większej liczby toalet na promenadach w Jersey Shore, aby zwiększyć ruch pieszy.

Murphy, który tego lata spodziewa się rekordowych tłumów na wybrzeżu, pochwalił ponadpartyjne ustawodawstwo i powiedział, że obie strony zgadzają się, że Jersey Shore w dużej mierze stanowi część uroku New Jersey.

AM

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najpopularniejsze

Ostatnio dodane

- Advertisment -