niedziela, 21 lipca, 2024
Strona głównaDziałyPoradyNajpierw zdrowie – potem odszkodowanie

Najpierw zdrowie – potem odszkodowanie

Pamiętaj, że bez względu na okoliczności, Twoje zdrowie jest najważniejsze. Dlatego nie wolno bagatelizować nawet błahych wypadków. Każde, nawet małe uszkodzenie ciała, może mieć poważne konsekwencje zdrowotne.

Fot. Archiwum WEM

Najważniejszą rzeczą po wypadku jest natychmiastowe skonsultowanie się z doświadczonym lekarzem. Wizyta w szpitalu zaraz po wypadku czy wizyta w naszym gabinecie udokumentuje uszczerbek na zdrowiu i bezpośrednie powiązanie wypadku z konsekwencjami zdrowotnymi.

Zgłoszenie wypadku do firmy ubezpieczeniowej może poczekać nawet kilka dni. Znalezienie właściwego prawnika, który będzie prowadził sprawę o odszkodowanie, może też poczekać – wg prawa nawet do 2 lat. Ale wizyta lekarska i udokumentowanie uszczerbku na zdrowiu, a następnie powiazanie tego z wypadkiem nie może czekać więcej niż 24 godziny. Nikt nie uwierzy, że poważny wypadek nie spowodował natychmiastowej reakcji bólowej, która nie wymagałyby konsultacji lekarskiej.

Nasz ośrodek specjalizuje się w leczeniu stanów pourazowych. Oferujemy najwyższej jakości usługi medyczne, w tym specjalistyczną opiekę neurologiczną, ortopedyczną i z zakresu leczenia przeciwbólowego, połączone z nowoczesną diagnostyką. Mamy do dyspozycji neurologa, chirurga ortopedę oraz specjalistę od leczenia bólu, a także dostęp do rezonansu magnetycznego i wykwalifikowanych neuroradiologów. Wszyscy lekarze posiadają wieloletnie doświadczenie. Wszyscy lekarze poprzednio reprezentowali z dużymi sukcesami pacjentów pourazowych.  

W sprawach o odszkodowanie o powodzeniu sprawy w sądzie zadecyduje dobrze prowadzona dokumentacja medyczna. W naszym ośrodku od samego początku prowadzimy dokumentację lekarską w celu przedstawienia jej w sądzie. Nasi lekarze posiadają uprawnienia biegłych sądowych i mogą reprezentować pacjentów w sądach w całym New Jersey oraz Nowym Jorku.

Lekarze specjaliści z doświadczeniem w prowadzeniu spraw o odszkodowanie posiadają uprawnienia ekspertów medycznych. Ekspert medyczny zeznaje nie tylko na podstawie faktów, ale także może przedstawić własną opinię medyczną. Ekspert medyczny posiada bowiem doświadczenie i wiedzę wymaganą w celu przedstawiania sprawy na wokandzie sądowej. Z taką opinią musi się liczyć obrona i ława przysięgłych. Doktor Nasiek i doktor Tikoo są ekspertami medycznymi w leczeniu powypadkowym w zakresie urazów i bólu oraz neurologii.

Współpracujemy także z najlepszymi adwokatami, bowiem powodzenie sprawy w sądzie to nie tylko kompletna dokumentacja leczenia, ale również kompetentny adwokat, który tę dokumentację odpowiednio wykorzysta.

Nasza praktyka jako jedyna dostarcza nie tylko dokumentację w formie raportów i orzeczeń, ale także w formie filmowej. Dokumentując leczenie operacyjne w formie filmu wideo, dajemy pełny obraz leczenia. Nic nie przedstawi lepiej sytuacji pacjenta niż realistyczny film z sali operacyjnej!

Prowadzimy leczenie specjalistyczne i podstawowe pacjentów pourazowych z Nowego Jorku oraz New Jersey. Jesteśmy w stanie zapewnić całkowicie bezpłatne leczenie pokryte przez ubezpieczenie samochodowe bądź polisę Worker’s Compensation. Nasz sukces zawdzięczamy temu, że zajmujemy się pacjentami tak, jakby byli częścią naszej rodziny. Bo prawda jest taka, że są nam tak bliscy, jak rodacy. Najwyższej jakości leczenie ze szczególną troską świadczymy lokalnej Polonii już od 20 lat.

Dr Nasiek


Dr Nasiek od 1991 roku przebywa w Stanach Zjednoczonych. Po uzyskaniu specjalizacji z zakresu Medycyny Anty-Aging rozpoczął praktykę w dziedzinie medycyny estetycznej. Dr Nasiek jest założycielem i dyrektorem medycznym pierwszej polonijnej kliniki medycyny estetycznej w USA – Aesthetic Medicine. Klinika Dr. Nasieka obchodzi 17-lecie swojej działalności w roku 2016. Dr Nasiek jest znany Polonii w New Jersey i Nowym Jorku jako wykładowca i prelegent prowadzący liczne kursy i seminaria z zakresu medycyny estetycznej.


Ta kolumna powstała w celach edukacyjnych i w żadnym wypadku nie może zastępować specjalistycznej porady.

Najpopularniejsze

Ostatnio dodane

- Advertisment -